Pridať inzerát

Strategický nákupca

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitriansky kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacod 1800 € brutto mesačne (finálna výška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš sa pohybovať v prostredí nákupu? Je technická oblasť tvojou silnou stránkou? Aktívne komunikuješ v anglickom jazyku?
Hľadáme kandidáta na pozíciu strategický nákupca, ktorého úlohou bude:
*zodpovednosť za portfólio dodávateľov a vyhľadávanie nových dodávateľov v súlade s nariadeniami spoločnosti
*správa kúpnych zmlúv, objednávok a riešenie reklamácií
*zúčastňovanie sa na firemných rokovaniach
*príprava plánov a rozpočtov s súlade s globálnym nastavením obstarávania
*reporting

*práca v medzinárodnej spoločnosti
*13. a 14. plat v závislosti od odpracovaných rokov
*príspevok na DSS
*športové a kultúrne aktivity
*finančné odmeny pri životných udalostiach

Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

*komunikačné zručnosti
*technická orientácia
*všeobecné ekonomické poznatky
*nemecký jazyk výhodou
*SAP

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto