Pridať inzerát

Tímlíder účtovníkov (platná nemecká legislatíva)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 400 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ovládate platné nemecké smernice a zákony čo sa účtovníctva týka? Aktívne komunikujete v nemeckom jazyku a radi by ste v budúcnosti dostali šancu kariérne rásť?

Do kmeňového stavu nášho klienta hľadáme senior účtovníka s nemeckým jazykom - špecialistu.

Vašou náplňou práce bude:
* komplexné spracovanie účtovnej agendy živnostníkom a s.r.o. pracujúcich v Nemecku (daň z príjmu fyzických/ právnických osôb, daň z obratu/DPH, daň z príjmu zo závislej činnosti, živnostenská daň, spracovanie miezd vyslaných zamestnancov a i.)
* supervízia tímu (4 zamestnanci)
* archivácia agendy podľa platných smerníc a zákonov
* spracovanie registrácií nových klientov (prevažne Slovákov a Čechov)
* aktívna telefonická, e-mailová a poštová komunikácia v nemeckom jazyku
* aktívne poskytovanie poradenstva klientom
* správa a aktualizácia údajov v internom systéme
* reporting údajov klientom a nadriadenému

* flexibilný pracovný čas
* variabilná zložka platu
* finančné benefity (prémie na mesačnej a kvartálnej báze)
* možnosť home-office (po zaškolení)
* možnosť kariérneho rastu
* interný školiaci proces
* rozvoj osobnosti a iných profesijných zručností
* príspevok na šport
* príspevok na jazykové vzdelávanie
* zvýhodnené parkovacie miesto
* rozšírený pitný režim (minerálka, káva, čaj zadarmo)

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme do kmeňového stavu nášho klienta, ktorý sa zaoberá poskytovaním poradenstva a klientskeho servisu Slovákom a Čechom pracujúcim v zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v odbore finančníctvo, manažment, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

* znalosť platných nemeckých smerníc a zákonov
* komunikačné schopnosti
* schopnosť efektívne podávať informácie ostatným
* flexibilita - schopnosť odpovedať klientom do 24 hod.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Henrieta Šimková
E-mail: poslať životopis