Pridať inzerát

Senior účtovník

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zlaté Moravce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 400 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: ihneď - dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do medzinárodnej spoločnosti v Zlatých Moravciach hľadáme senior účtovníka/účtovníčku, ktorá bude mať na starosti ucelené činnosti účtovného systému a DPH. Hlavnou podmienkou sú min. 5 ročné skúsenosti na obdobnej pozícií a aktívna znalosť nemeckého jazyka.

Náplň práce:
* Príprava daňových priznaní pre DPH, DPH reportovanie, súhrnných výkazov, kontrolných výkazov, spotrebných daní, daní z motorových vozidiel, zrážkových daní a pod.
* Analýza a spracovanie podkladov pre rezervy
* Účtovanie fixného majetku a všetky súvisiace transakcie (zaraďovanie, vyraďovanie, inventarizácia, odpisovanie účtovné aj daňové)
* Včasné zaúčtovanie dodávateľských faktúr za nákup materiálu, tovaru a služieb v súlade s platnou legislatívou
* Účtovanie dokladov – inertných, bankových výpisov, párovanie platieb
* Pravidelná inventarizácia účtov hlavnej knihy
* Kontrola dokumentov pre dokumentárny akreditív
* Spolupráca na mesačných a ročných účtovných závierkach

* flexibilný pracovný čas
* 13. a 14. plat podľa odpracovaných rokov v spoločnosti
* príspevok na stravovanie
* DDS
* vzdelávanie - odborné kurzy, výstavy, literatúra
* finančné príspevky pri životných jubileách (svadba, narodenie dieťaťa, okrúhle narodeniny a pod.)
* sociálny program - kultúrne podujatia v Zlatých Moravciach, permanentky do relaxačného centra
* zaujímavé platové ohodnotenie
* získanie profesijných skúseností v medzinárodnej spoločnosti
* možnosť práce na zaujímavých projektoch
* možnosť odborného rastu

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Klient pre ktorého je pozícia obsadzovaná pôsobí v rámci výroby kompresorov a momentálne zamestnáva okolo 900 zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

* aktívna znalosť nemeckého jazyka (slovom i písmom) podmienkou
* znalosť DPH a DPH reportovania
* skúsenosti so shared accounting centre pre rakúsku entitu - výhodou
* skúsenosť s aktívnou prácou so štatistickými výkazmi a s vykonávaním účtovných závierok
* znalosť IS SAP
* proaktívny a cieľavedomý prístup
* schopnosť stanoviť si priority, rozhodovať a mať analytické myslenie
* nájsť nové riešenia v tíme a včas informovať o kritických skutočnostiach
* vynikajúce komunikačné a vyjednávacie schopnosti

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.
Landererova 12
811 09 Bratislava