Pridať inzerát

Špeditér

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Topoľčany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 400 EUR/mesiacvýsledná mzda závisí od skúseností kandidáta + vario zložka mzdy + 13. a 14. plat
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte min. 2 ročnú skúsenosť na pozícii špeditér a aktívne komunikujete v anglickom alebo nemeckom jazyku? Ak áno, zašlite nám Váš životopis.

Vašou náplňou práce bude:
* plánovanie prepráv
* príprava cenových ponúk
* komunikácia s obchodnými partnermi
* získavanie nových klientov na Slovensku a v zahraničí
* spracovávanie objednávok
* kontrola prepravy od zadania objednávky až po dodanie tovaru (kontakt so zákazníkom aj prepravcom)

* 13. a 14. plat
* mobilný telefón – aj na súkromné účely
* notebook
* príjemné pracovné prostredie
* vzdelávanie v cudzích jazykoch
* motivujúce ohodnotenie (fix + vario zložka mzdy)
* po dohode možnosť home office

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Naším klientom je spoločnosť, ktorá zabezpečuje vnútroštátnu a medzinárodnú prepravu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Doprava/logistika
2

* min. 2 roky v oblasti špedície, alebo dopravy, logistiky je podmienkou
* vodičský preukaz B (príležitostné stretnutie s klientom alebo zákazníkom)
* nemecký jazyk/ anglický jazyk- stredne pokročilý (B2)

Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť. Zároveň je na Slovensku druhou najväčšou personálnou agentúrou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Henrieta Šimková
E-mail: poslať životopis