Pridať inzerát

PHP Developer (remote)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 2 500 EUR/mesiackonečná mzda závisí od skúseností a praxe uchádzača. 2x ročne sú vyplácané zaujímavé odmeny.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného PHP developera na vývoj interných projektov nášho klienta, či už sa jedná o interné systémy zabezpečujúce chod celého ekosystému, zber dát, štatistiku alebo komunikačné kanály (mailingový a SMS systém).

Programovať sa bude hlavne v PHP frameworku Yii2, Python-e a Javascript-e.
Dáta sú uložené a spravované v relačných aj nerelačných databázach (MySQL, Elasticsearch), na cachovanie sa používa Redis, príp. Memcached.
Práca s GIT, projekty sú cez Gitlab CI/CD prepojené s automatickým testovaním a nasadzovaním.
Metodicky sú projekty riadené pomocou Scrum alebo Kanban.

Prácu je síce možné vykonávať z domu (remote), avšak je potrebné, aby bol kandidát schopný sa minimálne 1x mesačne zúčastniť na poradách priamo v sídle spoločnosti v Žiline

- práca na interných projektoch (nie je nutný kontakt s klientom, čas i budget je vo vlastnej réžii)
- práca s modernými technológiami
- pružná pracovná doba (vrátane homeofficu)
- možnosť sebarealizácie, spolupráca pri navrhovaní projektov
- možnosť ďalšieho vzdelávania, plne hradené školenia a konferencie
- kurzy angličtiny priamo vo firme
- práca v mladom kolektíve, teambuildingy a rôzne akcie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reklama a prieskum trhu

Náš klient je firma, ktorá vyvíja a prevádzkuje globálne internetové projekty v oblasti affiliate marketingu a jej portály majú návštevnosť vyše štvrť miliardy používateľov ročne v 40 krajinách. To všetko bez cudzích investorov a vo firemnej kultúre blízkej startupom, kde je dôraz na spokojnosť a sebarealizáciu zamestnancov. Dôležité je podporovať rast a rozvoj talentov a vytvárať motivujúce prostredie bez toho, aby ľudia museli robiť kompromisy medzi prácou a osobným životom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - pokročilý
HTML - pokročilý
CSS - pokročilý
MySQL - pokročilý

Počet rokov praxe

3

- zodpovednosť
- dodržiavanie termínov a dohôd
- schopnosť a chuť hľadať efektívne riešenia komplexných úloh
- motivácia sledovať a používať nové IT technológie
- logické myslenie
- chuť na sebe pracovať a vzdelávať sa

Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť. Zároveň je na Slovensku druhou najväčšou personálnou agentúrou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniel Kremnický
E-mail: poslať životopis