Pridať inzerát

Picker/pracovník internetového predaja

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 840 EUR/mesiacpo skúšobnej dobe 860 EUR/brutto mesačná mzda
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegov do jedného medzinárodného obchodného reťazca. Vašou náplňou práce bude:
* práca so skenerom
* vychystávanie tovaru v sklade
* ukladanie tovaru, balenie tovaru
* dodržavanie zásady FIFO
* maršalovanie
* správne používanie EAN a PLU

* stravné lístky v hodnote 4€
* príplatky - nadčas, sobota, nedeľa, príp. sviatok
* Vianočný bonus
* zamestnanecká karta, zamestnanecké zľavy
* odmena za doporučenie kandidáta,

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú kritéria stanovené našim klientom. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná, vstúpila na slovenský trh v roku 1996 a v súčasnosti prevádzkuje viac ako 150 obchodov rôznych formátov - od formátov extra, cez hypermarkety, supermarkety, expresy po obchodné domy. So svojimi 10 000 zamestnancami je spoločnosť druhým najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

* samostatnosť
* precíznosť
* lojalita

Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť. Zároveň je na Slovensku druhou najväčšou personálnou agentúrou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fraňa Mojtu 19
949 01 Nitra