Pridať inzerát

IT tester s nemeckým jazykom

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiachorná hranica mzdy sa bude odvíjať od seniority každého kandidáta
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa IT svet a máš skúsenosti s SQL? Rovnako komunikácia v nemčine ti nerobí problém?

Pre nášho klienta, ktorým je stabilná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v IT oblasti a poradenských službách hľadáme skúseného Špecialistu/IT Testera, ktorý má chuť sa zlepšovať a učiť v oblasti testovania softvéru.

Na spomínanej pozícií sa dozviete ako sa testuje softvér, vykonáva testovanie a definujú sa testovacie scenáre, rovnako po zaškolení budete mať možnosť spolupodieľať sa na softvérových rozšíreniach a zároveň máte možnosť poskytovať odborné poradenstvo pre zákazníkov.

Nemusíš mať vôbec niekoľkoročné skúsenosti, tvoji skúsenejší kolegovia ťa radi do procesu zaučia.

Na tejto pozícií ťa čakajú nasledovné výhody a benefity:
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
- pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30
- kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
- odmeňovací a prémiový systém (výkonnostná, mimoriadna a vianočná prémia)
- podľa počtu odpracovaných rokov dovolenku nad zákonný rámec
- každoročne deň plateného voľna 31.12. a sickday

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Stabilná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v IT oblasti a poradenských službách. Poskytuje odborné znalosti v segmente poisťovníctva, finančníctva a najnovších technologických riešení, pričom sa zameriava na digitalizáciu a inováciu poistných procesov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poisťovníctvo, Ekonomické, Technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - pokročilý

- úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. , II. stupňa, ideálne v oblasti poisťovníctva alebo príbuzných odboroch
- znalosti v oblasti neživotného poistenia, požadovaná je prax v poisťovníctve
- komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku
- znalosti v oblasti automatizácie testovania a testovacích nástrojov
- znalosť SQL
- schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike
- zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilita, samostatnosť, presnosť

Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť. Zároveň je na Slovensku druhou najväčšou personálnou agentúrou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landereova 12
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Stredák
E-mail: poslať životopis