Pridať inzerát

SAP Super Key User

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 100 EUR/mesiacHorná hranica mzdy sa bude odvíjať od seniority každého kandidáta .
  • Termín nástupu: 01.01.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa stať súčasťou tímu, ktorý patrí k lídrom na trhu v oblasti technológií budúcnosti? Ste v systéme SAP ako doma a chceli by ste využiť svoje bohaté skúsenosti s ním?

Pre nášho klienta, ktorým je medzinárodná firma venujúca sa laserovej technike, solárnej energii, výrobe elektrobatérií a hi-tech riešeniami hľadáme skúseného SAP Super Key User-a.

Vašou pracovnou náplňou bude:
- Spolupracovať na implementácií SAP pri IT aktivitách
- Spolupráca s internými a externými oddeleniami
- Testovanie nových procesov v SAP-e
- Zabezpečenie podpory SAP pre používateľov
- Optimalizovanie a vyhodnocovanie procesov
- Vytváranie dokumentácie
- Spolupráca so SAP tímom v Nemecku

Okrem inovatívnych systémov sa budete spolupodieľať na riešeniach pre rastúce high-tech trhy po celom svete .

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho rastu
- možnosť práce v oblasti hi-tech
- po uvoľnení opatrení v súvislosti s ochorením COVID-19 - práca na projektoch v USA, Taliansku, Nemecku, Číne, Taiwane (60% - 70% náplň práce)
- firemné vzdelávanie
- 13. plat

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý sa zaoberá hi-tech technológiami a jej aktivity sa týkajú hlavne solárnej energie, laserovej technológie a robotiky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia SAP - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- Tímový hráč
- Ochota cestovať (max. 4 týždne v roku)
- Komunikačné schopnosti
- Silné znalosti SAP (predovšetkým moduly MM - materials management a PP - production planning)

Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť. Zároveň je na Slovensku druhou najväčšou personálnou agentúrou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Eduard Sekereš
E-mail: poslať životopis