Pridať inzerát

Inžinier kvality (zákaznícka kvalita)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacod 1600 eur brutto + prémie, bonusy. Výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte min. 5 ročné skúsenosti na pozícii inžiniera kvality vo výrobe a aktívne ovládate nemecký, prípadne anglický jazyk? Potom hľadáme práve vás!

Vašou náplňou práce bude najmä:
* spracovávanie zákazníckych reklamácií
* zabezpečenie včasného riešenia problémov
* vytváranie 8D reportov
* práca so systémom SAP
* pravidelný reporting nadriadenému
* školenia zamestnancov na základe danej reklamácie

* mesačné prémie (10% základnej mzdy)
* 13. a 14. plat
* každoročné prehodnocovanie platu
* stravovanie v závodnej jedálni (zamestnanec dopláca 0,05 €)
* odmena za zlepšovacie námety
* možnosť odborného vzdelávania
* možnosť zaškolenia v materskej firme v Nemecku
* benefity zo sociálneho fondu
* práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý sa zaoberá výrobou a distribúciou špeciálneho spojovacieho materiálu najmä pre automobilový, letecký a spotrebný priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

inžinier kvality/ manažér kvality
5

* znalosť nástrojov kvality (8D reporty...)
* v prípade potreby ochota cestovať do zahraničia k zákazníkom
* práca so zákazníckym portálom BMW, VW, Mercedes výhodou
* pro-zákaznícka orientácia, silné komunikačné schopnosti

Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť. Zároveň je na Slovensku druhou najväčšou personálnou agentúrou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Lazaretská 8
811 08 Bratislava