Pridať inzerát

Business konzultant

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacKonkrétna výška mesačnej mzdy závisí od znalostí a skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako Business konzultant máš možnosť stať sa súčasťou tímu poskytujúceho podporu a poradenstvo zákazníkom pri implementácii systému na správu zmlúv životného poistenia. Oceňujeme preto človeka so skúsenosťami z pracovnej pozície aktuára alebo poistného matematika s IT znalosťami, výbornými komunikačnými schopnosťami (AJ / NJ) a analytickým myslením.

Tvojou úlohou bude:
- najmä poskytovanie podpory a poradenstva zákazníkom pri nasadzovaní a prispôsobovaní systému na správu zmlúv životného poistenia v rámci jedného z najvýznamnejších projektov spoločnosti
- realizáciu workshopov pre zákazníkov
- zodpovednosť za proces migrácie
- spravovanie zákazníckych požiadaviek
- vypracovanie odborných konceptov pre následné spracovanie migrovaných zmlúv
- vykonávanie delta analýz a dokumentáciu výsledkov

- práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť
- odmeňovací a prémiový systém (výkonnostná, mimoriadna a vianočná prémia)
- flexibilný pracovný čas (pevná časová zložka d 9:00 do 15:30)
- zabezpečený pitný režim (+ káva, čaj), čakajú ťa aj ovocné dni a počas chrípkového obdobia posilnenie vitamínmi
- príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec zákona
- nezabúda sa ani na oddych a rekreáciu - oddychová zóna, vlastné fitko a Multisport karta
- podľa počtu odpracovaných rokov dovolenka nad rámec zákona, deň plateného voľna 31.12. a sick day
- možnosti ďalšieho vzdelávania, jazykových kurzov a kariérneho rastu
- pri dochádzaní môžeš MHDčku vynechať a chodiť do práce na bicykli (k dispozícii bajkáreň)
- samozrejmosťou sú teambuildingy, vianočný večierok, či rôzne prekvapenia :)
- práca v skvelom tíme motivovaných kolegov pripravených vždy ti poradiť a pomôcť

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Stabilná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v IT oblasti a poradenských službách. Poskytuje odborné znalosti v segmente poisťovníctva, finančníctva a najnovších technologických riešení, pričom sa zameriava na digitalizáciu a inováciu poistných procesov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

matematika, informatika, aktuárstvo, poisťovníctvo, ekonómia, finančný manažment

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- analytické, logické myslenie a presnosť
- flexibilita, samostatnosť a organizovanosť
- prozákaznícky a profesionálny prístup
- pracovné skúsenosti na pozícii poistného matematika alebo aktuára
- nadobudnuté vzdelanie ideálne v oblasti matematiky, informatiky alebo príbuzných odborov
- veľmi dobré komunikačné schopnosti v nemeckom alebo anglickom jazyku (B2)
- nutnosťou je mať znalosť obchodných procesov a produktov životného poistenia
- skúsenosti s komunikáciou s externými klientmi
- ochota k služobným cestám do zahraničia (Nemecko)
- IT znalosti

Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť. Zároveň je na Slovensku druhou najväčšou personálnou agentúrou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Slavomíra Zlúkyová
E-mail: poslať životopis