Pridať inzerát

Zmenový operátor/operátorka- doplňovač granulátu

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlohovec-Šulekovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 735 EUR/mesiacZákladná mzda vo výške 735 EUR/mesačne brutto + variabilná zložka mzdy 131 EUR + príspevok na dopravu 0,66 EUR/odpracovaný deň + príplatok za poobednú zmenu 0,27 EUR/hod. + zákonné príplatky
  • Termín nástupu: ASAP alebo dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor výroby v rámci pracovného zaradenia vykonáva všetky činnosti smerujúce k výrobe hotového výrobku - nárazníka. Postupuje podľa pracovných inštrukcií príslušného pracovného úseku. Dbá na to, aby vyrobený produkt zodpovedal náročným požiadavkám našich zákazníkov na kvalitu a čas dodania.

Medzi činnosti, ktoré rvykonávajú operátori - doplňovači materiálu, patria najmä:

• dbať o pripravenosť požadovaného sortimentu materiálov (granuláty, masterbatche, sklené vlákno, ...) a jeho kvalitu pre výrobu (vysušenie, nekontaminovanie inými materiálmi, ...)
• podieľať sa na zlepšovaní kvality – denne komunikovať so špecialistom pre lisovanie a so supervízorom o problémoch,
• aktívne sa zúčastňovať na riešení vzniknutých problémov na pracovisku, formou nástroja QRCI,
• komunikovať a hlásiť udalosti (nehody, zmeny, odchýlky,….) nadriadenému alebo ostatným zmenám,
• samokontrola vykonávaných prác a zodpovednosť za vykonávanie práce presne, starostlivo, načas a podľa platných štandardov (zabezpečiť správny druh materiálu podľa technickej dokumentácie/predpisu)
• zdokonaľovať svoje odborné zručnosti v oblasti vstrekovania plastov, ovládania vstrekolisov, robotov a iných zariadení používaných pre výrobu vstrekovaných výrobkov
• zabezpečiť maximum efektivity na lisovni dodržiavaním OEE, analyzovaním časových strát (porúch, SMED, a ostatných prestojov), navrhovaním a implementovaním zlepšujúcich návrhov,
• prispievať k znižovaniu nákladov navrhovaním riešení týkajúcich sa vstrekovacích procesov a efektivity údržby.

• Práca v rýchlo rastúcej rodinnej firme
• Príležitosti pre kariérny rozvoj - v rámci pracovnej pozície a špecializácie, profesné tréningy
• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Mzdové zvýhodnenia prislúchajúce pre zmennú prevádzku a prácu cez víkend
• Mesačný výkonnostný a dochádzkový bonus
• Príspevok na DDS, 3. pilier
• Odmeny vyplácané polročne
• Odmena za odporúčanie kandidáta
• Odmena za dobré nápady
• Odmeny pri jubileách
• Stravovanie v jedálni za výhodné ceny
• Príspevok na dopravu
• Sociálny program (teambuildingy, firemné večierky, Vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity)

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačom neposkytujeme ani ubytovanie, ani dopravu.
Pracovisko sa nachádza v Hlohovci v priemyselnej zóne v časti Šulekovo.
Prosím kandidátov, aby ku svojej reakcii na pracovnú ponuku pripojili aj tento súhlas:
"Na základe všeobecného nariadenia o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, a týmto výslovne beriem na vedomie, že:
(i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, Bratislava 811 09, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov.
(ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa údajov buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámenie o ochrane osobných údajov, alebo na gdpr@manpower.sk."

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2021 (ostáva ešte 27 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient patrí medzi popredných a celosvetovo pôsobiacich výrobcov exteriérových panelov. Cieľom spoločnosti je vyrábať kvalitu, špičkové vybavenie a prinášať riešenia vedúce k rozvoju budúcnosti áut.
Závod sa zaoberá výrobou automobilových nárazníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť,
- ochota pracovať na zmeny,
- zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť učiť sa
- cit pre detail
- dobrý zrak

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fraňa Mojtu 19
949 01 Nitra

Kontakt