Pridať inzerát

Obchodný zástupca - vykurovanie, vzduchotechnika

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacVariabilná zložka mzdy do 90% základného platu
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme skúseného obchodného zástupcu, ktorý bude mať na starosti vyhľadávanie a starostlivosť o klientov v technickom smere vykurovanie a vzduchotechnika.

- aktívne vyhľadávanie nových obchodných spoluprác
- starostlivosť o existujúcich klientov
- administratívne zastrešenie obchodných vzťahov

- variabilná zložka mzdy do 90% základného platu
- práca v stabilnej spoločnosti
- dlhodobá spolupráca

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient je už viac než 25 rokov významným aktérom na európskom trhu s priemyselnými vykurovacími technológiami a naše produkty sa v Európe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Obchodný zástupca v oblasti vykurovania a vzduchotechniky
3

- znalosť v odbore vzduchotechnika a vykurovanie
- pôsobenie na celom území Slovenskej republiky
- aktívny vodič

Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť. Zároveň je na Slovensku druhou najväčšou personálnou agentúrou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
811 09 Bratislava