Pridať inzerát

Systémový administrátor

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 900 EUR/mesiac+ odmeny a príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • Termín nástupu: Asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nebaví ťa robiť v korporátoch, kde pomaly nikoho nepoznáš a na všetko sú šialené a dlhé procesy? Máme pre teba úplný opak. Malý špecializovaný tím, enterprise technológie, uvoľnené prostredie, ale množstvo benefitov, ako v korporáte.

Práca na danej pozícií zahŕňa nasledovné technológie:

- Enterprise Linux 7,8 (RHE, CentOS, Oracle Linux)
- EMC storage platforms, Storage Area Network (SAN)
- vmware and RHEV virtualization platforms
- RedHat and Oracle High Avalibility clustering
- automatizácia a orchestrácia (Ansible)
- kontajnerizácia (Docker, Podman)
- správa/údržba HW enterprise úrovne

- príležitosť pracovať v stabilnej spoločnosti
- práca v malom špecializovanom tíme v nekorporátnom prostredí s enterprise technológiami
- motivujúce finančné ohodnotenie zohľadňujúce aj individuálne výsledky
- 5 dní dodatkovej dovolenky
- prvý pracovný deň v týždni ovocie na pracovisku
- zdravé raňajky
- teambuildingové akcie
- vzdelávací program
- zvýhodnené ceny skipassov a aquapassov pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Ďakujeme, že Vás zaujala naša pracovná ponuka. S Manpower získavate skúseného partnera, a súčasne bezplatného poradcu, ktorý Vám pomôže zorientovať sa v pestrom svete pracovných príležitostí.

ČO MÔŽETE OČAKÁVAŤ OD SPOLUPRÁCE S NAMI ?

AK SA ZAUJÍMATE O PRACOVNÉ MIESTO, KTORÉ OBSADZUJEME PRIAMO PRE NIEKTORÉHO Z NAŠICH KLIENTOV: každú pracovnú ponuku má „na starosti“ skúsený konzultant, ktorý Vás bude vás sprevádzať celým procesom výberového konania. Pretože presne pozná požiadavky klienta na dané pracovné miesto, pomôže Vám s prípravou na pracovný pohovor u klienta: poradí Vám, ako vylepšiť svoj profesijný životopis, ako zapracovať na celkovej prezentácii alebo ako vhodne formulovať odpovede na otázky, ktoré Vám môžu na pracovnom pohovore položiť. Bude Vás kontaktovať a informovať o aktuálnom stave alebo prípadných zmenách vo výberovom procese. Pomôže Vám odhaliť, aké sú Vaše možnosti na trhu práce a je Vám k dispozícii v prípade Vášho záujmu o iné, alternatívne pracovné pozície.

PONÚKAME AJ MOŽNOSŤ KRÁTKODOBEJŠÍCH PRACOVNÝCH ÚVÄZKOV FORMOU TZV. PERSONÁLNEHO LÍZINGU. Čo to znamená? Jednoducho povedané: ste zamestnancom Manpower, no prácu vykonávate na pracovisku nášho klienta. My v Manpower vám zabezpečíme všetky potrebné právne náležitosti spojené so vznikom pracovného pomeru. Garantujeme Vám, že každý mesiac príde mzda na Váš účet. V prípade, že sa Vám práca páči, chcete v nej pokračovať a náš klient takúto možnosť pripúšťa, môžete sa stať jeho kmeňovým zamestnancom. Po skončení aktuálneho pracovného pomeru Vás radi budeme kontaktovať s ponukou ďalších možností zamestnať sa vo Vašom odbore.

ManpowerGroup Slovensko – 17 rokov skúseností – práca pre 6,000 ľudí ročne – 4 pobočky na Slovensku: Bratislava, Nitra, Žilina, Poprad

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Klient pre ktorého obsadzujeme pracovné miesto je spoločnosť, ktorá sa zaoberá elektronickými systémami.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, IT, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia, na ktorú osobnosťou "geek-a" skvelo zapadneš do malého tímu mladých ľudí spravujúcich technológie enterprise úrovne z oboch svetov ako proprietárneho tak aj opensource používaných na prevádzku služieb vo vysokodostupnom (HA) prostredí.

Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť. Zároveň je na Slovensku druhou najväčšou personálnou agentúrou.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Lazaretská 8
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Eduard Sekereš
E-mail: poslať životopis