Pridať inzerát

Mechanik baliacich liniek s vyhláškou §22

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sládkovičovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiaczákladná mzda 1200 € brutto + variabilná zložka do 200 € brutto po skúšobnej dobe
  • Termín nástupu: ihneď - dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre stabilného zamestnávateľa v regióne hľadáme mechanika baliacej linky, ktorý zabezpečí servis a inštaláciu nových technológií vo výrobe.

* servis baliacich a tlačiarenských liniek
* inštalácia nových baliacich a tlačiarenských technológií
* evidencia pravidelných a prevádzkových servisov
* odstraňovanie prevádzkových porúch
* zabezpečenie plynulého chodu baliacich a tlačiarenských liniek
* práca v nepretržitej prevádzke

* tradičný zamestnávateľ v regióne s viac ako 20 ročnou históriou
* motivačné finančné ohodnotenie
* príspevok na dopravu aj ubytovanie
* športové, spoločenské a kultúrne aktivity zamestnancov
* spoločenské podujatia
* školenia a ďalšie vzdelávanie
* zľavy na produkty vlastnej spoločnosti

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v potravinárskom priemysle - výroba sendvičov a bagiet.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Office - základy

Počet rokov praxe

3

* prax na obdobnej pozícií
* mechanické a elektrotechnické zručnosti
* odolnosť voči stresu, komunikatívnosť
* platná vyhláška §22

Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť. Zároveň je na Slovensku druhou najväčšou personálnou agentúrou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fraňa Mojtu 19
949 01 Nitra

Kontakt