Pridať inzerát

Finančný špecialista s nemeckým/francúzskym jazykom

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Považská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 850 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od predošlých skúseností a znalostí kandidáta.
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- monitorovanie zákazníckych účtov, platieb
- komunikácia (telefonicky, mailom) so zákazníkmi ohľadom ich stavu účtu, nesplatených pohľadávok a riešenie problémov
- budovanie vzťahu so zákazníkmi, riešenie ich dotazov či požiadaviek
- spolupodieľanie sa na implementácii nových riešení a postupov
- využívanie nemeckého/francúzskeho jazyka na dennej báze pri kontakte so zákazníkmi

- stabilné prostredie medzinárodnej spoločnosti
- denné využívanie jazykových znalostí
- možnosti ďalšieho kariérneho rozvoja
- benefitný systém spoločnosti

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis ako reakciu na inzerát (registrácia) alebo mailom na adresu: romana.liptakova@manpower.sk (do predmetu e-mailu uveďte názov pozície).

Vzhľadom na väčší počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v strojárskom odvetví.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- predošlá skúsenosť z obdobnej, finančne zameranej pozície
- plynulá znalosť nemeckého jazyka (B2) ALEBO francúzskeho jazyka (B2) A mierne pokročilá znalosť anglického jazyka (B1)
- tímová spolupráca
- analytické myslenie
- precíznosť a schopnosť pracovať s dátami
- prozákaznícka orientácia a komunikatívnosť

Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť. Zároveň je na Slovensku druhou najväčšou personálnou agentúrou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Národná 15
010 01 Žilina