Pridať inzerát

Teamleader logistiky

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 330 - 1 400 EUR/mesiacZákladný plat: 900 Eur/brutto + 35% tímlíderský príplatok+ variabilný mesačný bonus 0 – 13% (naviazaný na ciele firmy ako bezpečnosť, absencia, zákaznícka reklamácia) - celková mzda cca 1330 - 1400 EUR btt
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* organizácia a vedenie ľudí
* zodpovednosť za expedíciu, príjem materiálu a iné logistické aktivity
* kontrola denných objednávok a počtu kamiónov
* príprava sprievodných dokumentov
* riadenie a organizovanie tímu skladových operátorov na zmene
* obsluha VZV do 5 ton, nad 5 ton, práca s bočne vedeným vozíkom, PC, tabletom
* práca leadra, ale aj práca skladníka
* riadenie 4-6 ľudí na zmene - logistických operátorov
* vykonávanie inventúr - organizácia inventúr
* požadujeme kandidáta, ktorý je aktívny vodič na VZV
* táto pozícia nie je len riadiaca, ale aj výkonnostná
* práca len na pracovnú zmluvu
* práca na 3 zmeny

- základný plat vo výške 900 EUR + 35 % príplatok za vedenie ľudí + 13% variabilný mesačný bonus + príplatky + bonusy
- príplatky za nočnú zmenu
- stravný lístok v hodnote 5,20 €/1 zmena
- príspevok na dopravu je 6 centov na km
- príspevok na 3. dôchodkový pilier
- 13.plat
- nástup hneď do kmeňového stavu spoločnosti sídliacej v priemyselnom parku v Nitre

Informácie o výberovom konaní

Neposkytujeme dopravu, ani ubytovanie.
Pracovisko sa nachádza v priemyselnom parku v Nitre.
Prosím o zaslanie Vášho životopisu v slovenskom jazyku, ku ktorému je potrebné pripojiť tento text:
"Na základe všeobecného nariadenia o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, a týmto výslovne beriem na vedomie, že:
(i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Lazaretská 8, Bratislava 811 08, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov.
(ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa údajov buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámenie o ochrane osobných údajov, alebo na gdpr@manpower.sk."

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2020 (ostáva ešte 27 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny a zaoberá sa navrhovaním, vývojom a výrobou kovových dielov v automobilovom priemysle. Prichádza s inovatívnymi návrhmi, ktoré prinášajú bezpečnejšie a ľahšie vozidlá, s nižšou spotrebou a šetrnosťou voči životnému prostrediu.
Naša spoločnosť v súčasnosti pôsobí v 21 krajinách, má takmer 100 výrobných závodov, 12 vývojových centier a celkovo zamestnáva okolo 30,000 zamestnancov na celom svete.

Naším cieľom je v súčasnosti doplniť zamestnancov do nového výrobného závodu v priemyselnom parku v Nitre. Súčasťou výrobného závodu sú nové lisovacie zariadenia s najnovšou technológiou a technologickými postupmi. Naším zámerom je ponúknuť konečnému zákazníkovi excelentnú kvalitu, ako aj príležitosť kariérneho rastu a osobnostného rastu našim zamestnancom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

SAP - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

2

* požadujeme skúsenosti v odbore a prax minimálne 2 roky na pozícii skladník a 1 rok na pozícii leader
* SAP - ovládanie na pokročilej úrovni
* platné VZV oprávnenie W1, W2, retrak
* práca s PC, tabletom a VZV
* samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť
* odolnosť voči stresu
* schopnosť riešiť problémy
* ochota pracovať na 3 zmeny

Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť. Zároveň je na Slovensku druhou najväčšou personálnou agentúrou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fraňa Mojtu 19
949 01 Nitra