Pridať inzerát

Operátor výroby(výroba interiérových podláh do áut)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vráble
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 650 EUR/mesiac650 € základ (700 € základ po prvom celom odpracovanom mesiaci) + 20% mesačná odmena(130 - 140 €) + 100 € kvartálny dochádzkový bonus + príplatky + SL/závodné stravovanie (navýšenie mzdy aj v priebehu SD)
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha výrobných strojov a zariadení
- manipulačné práce pri odoberaní produktov z výrobného zariadenia
- kontrolné operácie
- pomocné práce pri skladovaní a expedícii výrobkov
- práca na 3 zmeny

- dlhodobá spolupráca
- po 4 mesiacoch prechod do kmeňa

Informácie o výberovom konaní

Ubytovanie, ani dopravu neposkytujeme.
Pracovisko sa nachádza v priemyselnom parku vo Vrábľoch.
K svojmu životopisu priložte tento text:
"Na základe všeobecného nariadenia o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, a týmto výslovne beriem na vedomie, že:
(i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, Bratislava 811 09, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov.
(ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa údajov buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámenie o ochrane osobných údajov, alebo na gdpr@manpower.sk."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Náš klient je cca 2 roky novootvorený závod vo Vrábľoch na výrobu komponentov do interiéru automobilov -podláh do áut - člen nadnárodnej spoločnosti nadväzujúcej na viac než 100 ročnú tradíciu dodávok pre automobilový priemysel. Náš klient prevádzkuje 26 výrobných, niekoľko obchodných a 9 vývojových centier na 4 kontinentoch a zamestnáva vica než 7000 zamestnancov V Európe sídli centrála spoločnosti v Dusseldorfe a v Coleshile (UK). Výrobný sortiment tvoria soft trim a akustické diely montované do interiéru alebo do iných častí vozidla na zvýšenie komfortu cestujúcich. Kľúčoví zákazníci : JLR, Mercedes, Volvo, BMW, Toyota,...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota manuálne pracovať
- schopnosť dodržiavať pracovné inštrukcie
- ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke
- fyzická zdatnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fraňa Mojtu 19
949 01 Nitra