Pridať inzerát

Skladník (žeriavnik) - nástup priamo do kmeňa

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolné hony, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 827 - 1 005 EUR/mesiacZákladná mzda je 827 EUR + mesačný bonus 15%: 124 €+ BOZP bonus : 34 € + Transfer bonus : 20 € (celková mzda je 1.005 EUR + nočné + nadčasy)
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Výdaj materiálu zo skladu, rozbalenie, kontrola, navezenie na vstup
* Fyzická vykládka materiálu prostredníctvom mostového žeriavu alebo VZV
* Prevoz vstupného materiálu medzi skladovými halami
* Aktualizácia dát v systéme (SAP)

- Náborový príspevok 300 EUR
- dochádzkový bonus 20 EUR
- Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, svadby a za odpracované roky
- Výlety a športové podujatia pre Teba a rodinných príslušníkov hradené firmou
- Príspevok na stravu v hodnote 3,90 EUR / zmena
- Vianočný večierok, Týždeň zdravia, akcie na podporu zdravia, Deň bezpečnosti
- Práca priamo v kmeni (nástup možný ihneď)

Pracovisko sa nachádza v priemyselnom parku V. časť v Nitre. Dopravu ani ubytovanie neposkytujeme.
Prosím kandidátov, aby ku svojej reakcii na pracovnú ponuku pripojili aj tento súhlas.
"Na základe všeobecného nariadenia o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, a týmto výslovne beriem na vedomie, že:
(i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Lazaretská 8, Bratislava 811 08, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov.
(ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa údajov buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámenie o ochrane osobných údajov, alebo na gdpr@manpower.sk."

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2020 (ostáva ešte 34 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient sa špecializuje na spracovanie plochej ocele a hliníka: priečne delenie - strihanie zvitku lichobežníkového tvaru, lichobežníkové delenie - strihanie zvitku na tabule lichobežníkového tvaru, výroba nástrihov - strihanie plochých tvarových prístrihov rôznych tvarov zo zvitkov pomocou strižných nástrojov. Firma sídli v priemyselnom parku Lužianky v Nitre.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárske

* Skúsenosti s prácou skladníka
* Skúsenosti s obsluhou VZV podmienka (skúsenosti s vedením mostového žeriavu výhodou)
* V prípade potreby vieme predĺžiť preukazy, ak stratili platnosť

Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť. Zároveň je na Slovensku druhou najväčšou personálnou agentúrou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fraňa Mojtu 19
949 01 Nitra

Kontakt