Pridať inzerát

Prípravár nástrojov - žeriavnik

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselný park V, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 104 EUR/mesiac977 Eur brutto základná mzda + Mesačný variabilný bonus až do výšky 13% + príplatok za nočnú prácu + príspevok na cestové 6 centov/km + 13.plat + stravné lístky + príspevok na DDS
  • Termín nástupu: Ihneď/Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:
- ukladanie lisovacích nástrojov do skladu nástrojov
- zodpovednosť za prípravu lisovacích nástrojov podľa požiadaviek výroby
- dodržiavanie bezpečnostných pravidiel pri presune nástrojov
- presúvanie nástrojov pomocou žeriava
- práca s mostovým žeriavom
- práca v stoji v 3 zmennej prevádzke

* Základná mzda je 977 EUR mesačne brutto
+ Mesačný variabilný bonus až do výšky 13%
* Príplatky za nadčasy a nočnú prácu
* Stravná jednotka v hodnote 5,20 €/1 zmena ( z toho sa zamestnancovi zráža 1,72 Eur/deň )
* Príspevok na dopravu je 6 centov na km
* 13.plat
* Príspevok do 3.piliera
* Nástup priamo do interného stavu spoločnosti

Dopravu ani ubytovanie neposkytujeme. Pracovisko sa nachádza v Nitre v priemyselnom parku.
Ku svojej reakcii prostredníctvom svojho životopisu pripojte nasledovný text:
"Na základe všeobecného nariadenia o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, a týmto výslovne beriem na vedomie, že:
(i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, Bratislava 811 09, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov.
(ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa údajov buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámenie o ochrane osobných údajov, alebo na gdpr@manpower.sk."

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2021 (ostáva ešte 26 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny, a zaoberá sa navrhovaním, vývojom a výrobou kovových dielov v automobilovom priemysle. Prichádza s inovatívnymi návrhmi, ktoré prinášajú bezpečnejšie a ľahšie vozidlá, s nižšou spotrebou a šetrnosťou voči životnému prostrediu.
Spoločnosť v súčasnosti pôsobí v 21 krajinách, má takmer 100 výrobných závodov, 12 vývojových centier a celkovo zamestnáva okolo 30,000 zamestnancov na celom svete.
Súčasťou výrobného závodu v Nitre sú nové lisovacie zariadenia s najnovšou technológiou a technologickými postupmi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

- pozícia nie je vhodná pre absolventa
- nevyhnutná je skúsenosť s mostovým žeriavom (ideálne z výrobného závodu)
- žeriavnicky preukaz (vieme obnoviť)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fraňa Mojtu 19
949 01 Nitra