Pridať inzerát

Projektový elektroinžinier

MANEX spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košický kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 600 EUR/mesiacod 2000,- eur na živnosť
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava elektro-časti realizačných projektov pre priemyselnú automatizáciu
- príprava nákladových kalkulácií
- komunikácia s externými dodávateľmi/domáci aj zahraničný/ pri realizácií projektu
- skúsenosti s programovaním riadiacich sytémov PLC a HMI systémov na báze Siemens

- stabilná práca, nejedná sa o jednorázový projekt
- príjemné pracovné prostredie a kolektív
- možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
- účasť na medzinárodných výstavách

Štruktúrovaný životopis so sprievodným listom zasielajte poštou alebo elektronicky na kontaktnú adresu.
Kontaktovaní a následne zaradení do výberového konania budú len tí uchádzači, ktorí najviac vyhovujú uvedeným požiadavkám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.8.2021 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo,elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
SIMATIC STEP 7 - pokročilý
Siemens TIA Portal - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- schopnosť čítať technické výkresy a elektrické schémy
- platné elektro osvedčenie 508/2009
- ochota cestovať prevažne v rámci česko-slovenska
- komunikatívnosť , asertivita, flexibilita

Pôsobíme v oblasti strojárstva, automatizácie a robotiky už viac 20 rokov. Ponúkame kompletné riešenia plniacich, baliacich, manipulačných automatizovaných výrobných liniek. Sme profesionáli vo výrobe dopravníkov a špecifických zariadení. Navrhujeme riešenia pre manipuláciu a prepravu tovaru. Veľkú časť produkcie exportujeme.
Viac na www.manex.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Krátka 21
044 14 Čaňa