Pridať inzerát

Vedúci skladu, logistiky a odbytu

Mana Roots s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolná Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 800 EUR/mesiacZáklad mzdy v ČISTOM: 1 200 Eur!! Všetky ostatné náklady spojené s vedením živnosti ako : zdravotné a sociálne poistenie (odvody), vedenie a spracovanie účtovníctva, daň z príjmu - hradíme my ako spoločnosť nad dohodnutú odmenu. Dohodnutú sumu v čistom dostanete na účet a z nej už nič navyše neodvádzate! Možnosť podieľať sa na zisku spoločnosti, odmeny, bonusy po zabehnutí.
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o skladový systém, evidencia príjmu a výdaju, trasovanie a zabezpečovanie logistiky pre bezproblémovú dodávku produktov zákazníkom. Nákup skladových položiek , vedenie malého tímu v sklade, logistike a odbyte. Riešenie odbytového hospodárstva na základe skladových zásob, riešenie objednávok s odberateľmi, komunikácia so zákazníkmi a predajným tímom. Zabezpečovanie bezproblémového chodu logistickej a odbytovej časti spoločnosti.

Dlhodobá možnosť rozvíjať sa pri začínajúcej spoločnosti, zdokonaľovanie a učenie sa nových vecí, podiel na zisku spoločnosti, zabezpečovanie školení, firemné spoločenské aktivity, zľavy na vyrábané produkty, odmeny v rámci podieľania sa na vývoji a zdokonaľovaní spoločnosti, motivačné odmeny, mobilný telefón aj na súkromné účely, po zabehnutí auto aj na súkromné účely

Hľadáme zodpovedného, samostatného a technicky zdatného človeka, ktorý má pozitívny vzťah k prírodným surovinám, myšlienku ekológie a nových inovatívnych nápadov na produkty v potravinárskom priemysle bez používania chémie. Hľadáme tímového hráča s chuťou pre prácu a nadšenie pre danú myšlienku, aby bola jeho práca aj hobby a má víziu niečo spoločne budovať, nielen brať danú pozíciu ako vynútenú prácu. Preferujeme mladšieho uchádzača bez záväzkov, ktorý je flexibilný. Daná pozícia je vhodná hlavne pre muža.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, odbyt, skladové hospodárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Samostatnosť - Pokročilý
Logické myslenie - Pokročilý
Technické myslenie - Mierne pokročilý
Manuálna zručnosť - Pokročilý
Precíznosť - Pokročilý
Spoľahlivosť - Pokročilý
Vedenie tímu - Mierne pokročilý
Komunikačné schopnosti - Mierne pokročilý
Motivačné zručnosti - Základy
Sociálne zručnosti - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme mladého člena tímu, ktorý má chuť na sebarealizáciu a chce sa podieľať na raste spolu s nami. Hľadáme človeka, ktorý zoberie túto pracovnú príležitosť ako výzvu pre samého seba a nevzdá sa hneď pri prvej prekážke. Má pozitívny vzťah ku zdravému životnému štýlu. Flexibilný a samostatný človek s vytrvalosťou, logickým myslením, rozhodnosťou a zodpovednosťou. Má záujem o zdokonaľovanie samého seba, a učenie sa novým veciam. S kreatívnosťou, manuálne zručného, ktorý je ochotný pracovať aj nad rámec základnej práce.

Sme mladá progresívna výrobná spoločnosť Mana Roots sídliaca v Dolnej Strede (dedina pri Seredi). Zaoberáme sa výrobou nealkoholických nápojov na prírodnej báze, bez použitia farbív, aróm a konzervačných látok . Naše produkty sú vyrábané láskou a rešpektom k prírode a len z kvalitných surovín. Našim cieľom je prinášať konzumentom produkty s pridanou hodnotou. Taktiež nám nie je ľahostajná príroda a Svet vôkol, na základe čoho naše produkty ponúkame len v ekologických baleniach a odmietame znečisťovanie našej planéty ďalšími plastovými odpadmi.