Predajca/Predaj autobusov so zameraním na verejné obstarávanie

MAN Truck & Bus Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rožňavská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 800 EUR/mesiacMzda: fix od 1800EUR/brutto mesačne + motivačne nastavená variabilná zložka! Celkové nastavenie mzdy je motivačné a bude predmetom osobného stretnutia. Finálna výška základnej mzdy môže byť vyššia a bude prehodnotená v súvislosti so skúsenosťami uchádzača.
  • Termín nástupu: ASSAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s predajom autobusov alebo úžitkových vozidiel, a taktiež máte skúsenosti ako uchádzač v rámci verejného obstarávania v súkromnom či verejnom sektore? Ak ste odpovedali ÁNO, prosím, čítajte ďalej.
Do nášho tímu obchodníkov hľadáme spoľahlivého a skúseného "Obchoďáka" pre segment predaja autobusov. Predaj autobusov sa realizuje uchádzaním sa o vyhlásené verejné obstarávanie.
Prehľad na lokálom trhu, business myslenie, cit pre administratívu a komunikatívna úroveň anglického jazyka je pri tejto pozícii nutnosťou.

Aká by bola pracovná náplň:
• Monitoring potenciálnych výberových konaní formou verejného obstarávania a aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí na lokálnom trhu
• Identifikácia nových obchodných príležitostí a aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí, zapájanie sa do verejného obstarávania, resp. predaj autobusov MAN verejnému a súkromného sektoru
• Vytváranie špecifických cenových ponúk a potrebnej cenovej dokumentácie k verejnému obstarávaniu a zákazkám
• Zabezpečenie, príprava a kompletizácia ponúk do verejného obstarávania a všetkých formálnych náležitostí v zmysle súťažných podkladov a sledovanie aktuálnosti dokladov prekladaných v procesoch verejného obstarávania
• Komunikácia s vyhlasovateľom verejného obstarávania
• Samostatné riadenie obchodných vzťahov vo fáze predaja autobusov
• Starostlivosť o existujúcich zákazníkov - rozšírenie spolupráce už s existujúcimi zákazníkmi
• Vedenie obchodných stretnutí
• Rozvoj a realizácia veľkých obchodných príležitostí
• Práca si vyžaduje cestovanie v rámci Slovenska

• Práca v stabilnej a medzinárodnej spoločnosti, značka MAN hovorí za všetko.
• Firemné vozidlo, notebook a mobilný telefón
• 100% príspevok zamestnávateľa na stravovanie
• Ročná valorizácia mzdy
• Letný a zimný bonus ku mzde po odpracovanom roku
• Bezplatné úrazové poistenie
• Vernostný bonus pri dosiahnutí pracovného jubilea
• Referral bonus (nájdi svojho kolegu, získaj odmenu)
• Zodpovedajúce platové ohodnotenie spojené s variabilným odmeňovaním na základe merateľných výsledkov, resp. motivačný provízny systém

V prípade Vášho záujmu o toto voľné pracovné miesto Vás prosíme o zaslanie aktuálneho životopisu a motivačného listu. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o záujem pracovať v našej spoločnosti, ale kontaktovať budeme len tých, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment, Obchod, Automotive,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• Skúsenosti s verejným obstarávaním ako uchádzač a prípravou potrebnej dokumentácie k verejnému obstarávaniu sú podmienkou
• Skúsenosť s predajom autobusov, dodávok je vítaná
• Anglický jazyk komunikatívnej úrovni
• Orientácia na výsledok
• Aktívny a zodpovedný prístup k práci
• Obchodného ducha, komunikatívnosť, spoľahlivosť, reprezentatívne vystupovanie, samostatnosť a cieľavedomosť
• Flexibilnosť, všestrannosť
• Cit pre administratívu
• Ochota cestovať v rámci SR

MAN Truck & Bus je jeden z najväčších európskych výrobcov úžitkových vozidiel a dodávateľ dopravných riešení s ročným obratom približne 11 miliárd Eur. Produktové portfólio spoločnosti zahŕňa dodávkové vozidlá, nákladné a úžitkové vozidlá, autobusy, vznetové i plynové motory a taktiež služby spojené s nákladnou dopravou a prepravou osôb.
MAN Truck & Bus je súčasťou skupiny TRATON SE a na celom svete zamestnáva viacej ako 36 000 pracovníkov. V Slovenskej republike je hlavné sídlo spoločnosti v Bratislave a jej pobočku nájdete v meste Prešov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov