Pridať inzerát

Obchodný zástupca šport / outdoor living

MAMON s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 - 12 EUR/hod.Nástupný plat budeme upravovať v závislosti od skúsenosti kandidátov a forme pracovného vzťahu. Presná skladba platových podmienok bude uchádzačom komunikovaná na pracovnom pohovore.
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš veľkoobchod s cyklistickým vybavením a outdoor living produktami hľadáme do tímu obchodného zástupcu / predajcu pre zabezpečenie:
- Kontakt so zákazníkom (novým aj existujúcim)
- Aktívneho veľkoobchodného predaja produktov, poskytovanie informácií o produktoch, budovanie vzťahu s potenciálnymi zákazníkmi osobne / telefonicky / e-mailom
- Starostlivosť o zákazníkov, poskytovanie odborného poradenstva s cieľom vyriešiť potreby zákazníkov a nájsť „riešenie na mieru“
- Spracovanie cenovej a vhodnej produktovej ponuky a následne spracovanie objednávok
- Práca s PC
- Zabezpečovanie marketingovej podpory pre odberateľov v súčinnosti s dodávateľmi
- - rozvoj obchodných aktivít vo zverenom regióne

- Práca v mladom kolektíve a príjemnom pracovnom prostredí dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- Práca so širokým portfóliom produktov v najvyššej kvalite
- Možnosť spolupodieľať sa na tvorbe produktového portfólia a budovaní povedomia o značke
- možnosť dohodnutia pracovného času podľa potreby
- presné benefity budú komunikované na pracovnom pohovore v závislosti na forme pracovného úväzku
- možnosť kúpy tovaru za zamestnanecké ceny

Preferujeme uchádzačov žijúcich v blízkosti Bratislavy. Budeme kontaktovať iba kandidátov s vyhovujúcimi životopismi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, administratíva, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
E-mail - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

šport

- príjemné a slušné vystupovanie
- komunikatívnosť
- znalosť obchodných zručností
- precíznosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
- ochota učiť sa
- administratívne a organizačné zručnosti a schopnosť doťahovať projekty a obchody do úspešného konca
- samostatnosť a spoľahlivosť

Naša spoločnosť sa zaoberá veľkoobchodným a maloobchodným predajom na území SR. Pôsobíme v rôznych odvetviach ako napríklad outdoor living, šport, voľný čas a iné.

Adresa spoločnosti

Lamačská cesta 109
841 03 Bratislava - Lamač