Pridať inzerát

Odborná asistentka predaja / predajca tieniacej techniky

MAMON s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lamačská cesta, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 965 - 1 250 EUR/mesiacNástupný plat budeme upravovať v závislosti od skúsenosti kandidátov.
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš showroom s tieniacou technikou (žalúzie, markízy, pergoly ...) hľadáme do tímu odborného predajcu pre zabezpečenie:
- Kontakt so zákazníkom
- Aktívneho predaja produktov, poskytovanie informácií o produktoch, budovanie vzťahu s potenciálnymi zákazníkmi osobne / telefonicky / e-mailom
- Starostlivosť o zákazníkov, poskytovanie odborného poradenstva s cieľom vyriešiť potreby zákazníkov a nájsť „riešenie na mieru“
- Spracovanie cenovej a produktovej ponuky a následne spracovanie objednávok
- Práca s obchodným informačným sytémom
- Zabezpečovanie chodu showroomu
- Práca je vhodná aj pre ženy na materskej, ženy s malými deťmi alebo ženy, ktoré hľadajú čiastočný úväzok z iných rodinných dôvodov

- Práca v mladom kolektíve a príjemnom pracovnom prostredí dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- Práca so širokým portfóliom produktov v najvyššej kvalite
- Možnosť spolupodieľať sa na tvorbe produktového portfólia a budovaní povedomia o značke
- možnosť dohodnutia pracovného času podľa potreby
- presné benefity budú komunikované na pracovnom pohovore v závislosti na forme pracovného úväzku
- možnosť kúpy tovaru za zamestnanecké ceny

Budeme kontaktovať iba kandidátov s vyhovujúcimi životopismi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, administratíva, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
E-mail - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva - vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné a slušné vystupovanie
- komunikatívnosť
- znalosť obchodných zručností
- precíznosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
- ochota učiť sa
- administratívne a organizačné zručnosti a schopnosť doťahovať projekty a obchody do úspešného konca
- samostatnosť a spoľahlivosť

Naša spoločnosť sa zaoberá veľkoobchodným a maloobchodným predajom a montážou na území SR. Pôsobíme v rôznych odvetviach ako napríklad exteriérové a interiérové tieniace prvky, outdoor living, šport, voľný čas a iné.