Pridať inzerát

Kuchař / Kuchařka - s možností ubytování

MAMA SHELTER

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 32 000 - 38 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

MAMA SHELTER PRAGUE hledá šikovného kuchaře nebo kuchařku nejen s praxí, ale také se zájmem o obor.

Náplň práce

  • Vaříme českou i mezinárodní kuchyni, podáváme hotová jídla i jídla a' la carte.
  • Pojďte se s námi sejít a popovídat si o tom, co umíte a co Vám naopak i my můžeme nabídnout..

Požadujeme

  • praxi alespoň 2 roky
  • zájem o obor a získávání dalších zkušeností
  • spolehlivost a dochvilnost
  • český jazyk na dobré úrovni
  • přátelského ducha :-)

Nabízíme

  • zajímavou práci v příjemném kolektivu
  • atraktivní prostředí
  • týden dovolené navíc
  • slevu na hotelové produkty
  • slevu na ubytování v rámci sítě Accor hotelů
  • směny krátký&dlouhý týden nebo dohodou
  • nezapomeneme na Vaše narozeniny :-)
  • Multisportku
  • Pro kandidáty ze Slovenska nebo mimo Čechy s dojezdem nad 100 km nabízíme ubytování v našem hotelovém pokoji za 4.000,-Kč/měsíc

Těšíme se na Vás!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity