Pridať inzerát

Prevádzkový riaditeľ rezortu Maladinovo

Maladinovo s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pri Zátoke, Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cieľom práce je riadiť chod prevádzky apartmánového rezortu s reštauráciou, wellnessom a ostatnými službami rezortu, nastavovať, kontrolovať a zvyšovať štandard poskytovanej služby, zvyšovať spokojnosť klientov a dosahovať požadovaných ekonomických výsledkov.

Náplň práce:

* Nastavovanie štandardov, ich implementácia do praxe a riadenie procesov na všetkých prevádzkových úsekoch rezortu - recepcia, ubytovací úsek, reštauračný úsek a technický úsek, wellness
* Nastavovať požadovanú úroveň kvality služby, zabezpečovať jej meranie a dodržiavanie, odstraňovanie nedostatkov
* V spolupráci s obchodom a fin. oddelením tvoriť plány tržieb a nákladov, ich analýzy a napĺňanie, optimalizácia
* Riadiť, motivovať a viesť k profesnému rozvoju celý tím prevádzky, nastavovať motivačný hodnotiaci systém
* Riadiť prevádzku s cieľom dosahovania požadovaných ekonomických výsledkov a to z pohľadu tržieb ako aj nákladov, optimalizácia procesov
* Spolupracovať s ostatnými strediskami finančným a obchodno-marketingovým na procesoch riadenia businessu a dosahovania výsledkov
* Zabezpečovať hladký chod prevádzky, optimalizovať procesy a náklady, zvyšovať spokojnosť klientov
* Navrhovať a napĺňať rozvojové aktivity v rezorte
* Všetky aktivity manažovať a realizovať s cieľom napĺňania vízie rezortu a uplatňovania hodnôt firmy v internej komunikácii aj externe voči klientom a dodávateľom

Požiadavky na kandidáta:

* Min. stredoškolské vzdelanie s maturitou
* Prax v ubytovacom alebo gastro zariadení aspoň 2 roky na riadiacej pozícii
* Skúsenosť s manažovaním tímu aspoň 2 roky
* Skúsenosť s rezervačným alebo gastro produkčným systémom
* Anglický jazyk
* Skúsenosť so spúšťaním novej hospitality prevádzky do operatívy je výhodou

Osobnostné predpoklady:

* Samostatnosť
* Flexibilita, Akčnosť
* Proklientský prístup, schopnosť komunikovať
* Zameranie na výsledok, ctižiadostivosť, zodpovednosť
* Schopnosť motivovať a viesť tím

Pracovné nástroje notebook, mobil
Zamestnanecká strava
V prípade potreby ubytovanie v rezorte - má vplyv na nastavenie mzdového hodnotenia
Benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Nový ubytovací komplex na brehu Liptovskej Mary, ktorý tvorí 7 apartmánových domov s 92 apartmánmi, wellness a reštaurácia.
Viac info o resorte: www.maladinovo.sk

Adresa spoločnosti

Palúčanská 680/97
031 01 Liptovský Mikuláš