Pridať inzerát

Pracovnice (pracovník) zákaznického centra

Mahr Metrológia, s. r. o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Seberíniho, Bratislava
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 1 300 EUR/měsícUvedená mzda je pro 100% úvazek, pro částečný úvazek je mzda určena výší úvazku. Po zaškolení 13. plat (dle dosažených výsledků).
  • Termín nástupu: Ihned
  • Druh pracovního poměru: zkrácený úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zpracování nabídek a objednávek zákazníků ze Slovenska v našem interním ERP systému, plánování práce servisních techniků. Zpracování administrativy prodeje (vytváření faktur a dodacích listů) a obchodní komunikace se zákazníkem. E-mailová a telefonická komunikace s kolegy a logistickou podporou v Německu (v německém nebo anglickém jazyce).

Zaměstnanecké výhody, benefity

5 týdnů dovolené (poměrná část pro zkrácený úvazek)
stravovací paušál
Flexibilní pracovní doba

Informace o náboru

Prosím o zaslání životopisu. Nástup ideálně na úvazek 50% s možností později navýšit úvazek až na 100%.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Obchodní nebo ekonomické vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Práce s ERP systémem - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pečlivost, flexibilita, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost.

Společnost Mahr patří mezi nejvýznamnější světové výrobce měřicí techniky pro průmysl. Jako rodinný podnik je Mahr zárukou důvěry a udržitelnosti. Díky inteligentním a uživatelsky přívětivým řešením zvyšujeme produktivitu a kvalitu našich zákazníků.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců