Pridať inzerát

Zoraďovač - zvárač (nová výrobná hala)

MAHLE Námestovo s.r.o.

  • Miesto práce: MAHLE Industrial Thermal Systems Námestovo s.r.o., Námestovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 400 EUR/mesiac*Mesačná priemerná hrubá mzda 1.250 Eur *Príplatok za zváranie + 50 EUR/mesiac *Príplatky za nočné zmeny, za prácu nadčas, za prácu počas sviatkov, za prácu počas víkendov.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Malosériová výroba
Zváranie dielov a manuálna práca vo výrobnej linke
Vykonáva pracovné, zoraďovacie a zváračské operácie podľa zaradenia na pracovisko a pracovnú zmenu.
Používa prostriedky potrebné pre proces manuálneho a robotického zvárania.
Manipuluje s nástrojmi, matricami, materiálom a výrobkom počas výrobného procesu prípadne s použitím manipulačných prostriedkov.
Vykonáva kontrolu výrobkov vo výrobnom procese podľa príslušného predpisu a v zmysle platných noriem v oblasti zvárania.
Počas výrobného procesu vykonáva kontrolu nastavenia strojov a ich súčastí ako aj ich uvoľňovanie do výroby v zmysle predpísaných hodnôt a postupov.

 stabilná práca v zahraničnej automobilovej spoločnosti
 13. plat
 14. plat (letná odmena)
 nástupný bonus 500Eur
 variabilná zložka mzdy (max. 10% mzdy, po skúšobnej dobe)
 príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
 príspevok pri životnom jubileu, narodení dieťaťa, svadbe
 príspevok zo sociálneho fondu na regeneráciu, šport, kultúru
 dni zdravia
 príspevok na stravovanie
 bonus za odpracované roky
 možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* ochota pracovať na zmeny
* chuť pracovať
* manuálna zručnosť

Firma začala svoju činnosť v Námestove ako Behr Slovakia s.r.o. v roku 2011. Rok 2013 bol pre spoločnosť kľúčovým, nakoľko došlo k zlúčeniu firiem Behr a MAHLE, výsledkom čoho je MAHLE Behr Námestovo s.r.o. produkujúce chladiče výfukových plynov (EGR), olejové chladiče a chladiče batérií pre automobilový priemysel. Výrobný proces firmy je zameraný na laserové i robotické zváranie, vákuové spájkovanie a montáž chladičov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Vladimíra Hašanová
Tel.: +421917982076
E-mail: poslať životopis