Pridať inzerát

Operátor výroby (nová výrobná hala)

MAHLE Námestovo s.r.o.

  • Miesto práce: MAHLE Industrial Thermal Systems Námestovo s.r.o., Námestovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiacZákladná mzda od 800 Eur mesačne, nástupná základná hodinová tarifa 4,78 Eur, variabilná zložka mzdy (0,50 Eur/hod).
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manuálna práca vo výrobnej linke

*stabilná práca v zahraničnej automobilovej spoločnosti
*pohyblivá zložka mzdy + ročný dochádzkový bonus 365 EUR
*nástupný bonus vo výške 500 EUR
*príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (10 alebo 15 EUR)
*príspevok pri životnom jubileu, narodení dieťaťa, vlastnej svadbe (100 EUR)
*príspevok zo sociálneho fondu (60 EUR)
*príspevok na zamestnaneckú akciu
*odmeny za iniciatívu
*Mikulášsky a vianočný darček, pitný režim, pracie prášky
*dni zdravia
*príspevok na stravovanie
*jednorázová odmena za každých 5 odpracovaných rokov v Mahle (300 EUR)

Uvedené pracovné miesta sú pre novú výrobnú halu, kde je výroba zameraná na malosériovú výrobu pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* ochota pracovať na zmeny
* chuť pracovať
* manuálna zručnosť

Firma začala svoju činnosť v Námestove ako Behr Slovakia s.r.o. v roku 2011. Rok 2013 bol pre spoločnosť kľúčovým, nakoľko došlo k zlúčeniu firiem Behr a MAHLE, výsledkom čoho je MAHLE Behr Námestovo s.r.o. produkujúce chladiče výfukových plynov (EGR), olejové chladiče a chladiče batérií pre automobilový priemysel. Výrobný proces firmy je zameraný na laserové i robotické zváranie, vákuové spájkovanie a montáž chladičov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt