Pridať inzerát

Strojárensky robotník 3 ;Galvanizér 3

MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o., Nábrežie Oravy, Dolný Kubín-Mokraď
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,78 EUR/hod.Mzdové zvýhodnenie nad rámec Zákonníka práce za poobednú prácu 0,24 EUR/hod., nočnú prácu 1,7776 EUR/hod., za sťažené prostredie 0,7111 EUR/hod. , letný a vianočný plat , mesačné prémie do výšky 5%, štvrťročné prémie 1,7%
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- základné strojárenské operácie na výrobných zariadeniach pri výrobe motorových ložísk, puzdier, vrátane povrchových úprav, bez zoraďovania jednoúčelových strojov,
- meranie základnými meradlami (mikrometer, posuvné meradlo)
- jednoduché kontrolné činnosti pri kontrole výrobkov, resp. polotovarov
- odmasťovanie ložísk a s tým spojené práce , obsluha procesu galvanizovania

- práca cez personálnu agentúru Work Service Slovakia s.r.o.
- týždenný pracovný čas 37,5 hodiny ( trojzmenná prevádzka, podľa potreby 12.hod.pracovné zmeny )
- DDP do výšky 3%
- DOXX v hodnote 4,50 EUR

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis cez e-mail na adresu: eva.mikulova@sk.mahle.com

Kontaktovať budeme iba uchádzačov vyhovujúcich požiadavkám.
Predbežné termíny vstupných pohovorov budú vybraným uchádzačom včas oznámené prostredníctvom e-mailu, prípadne telefonicky.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Výrobca a predajca tenkostenných motorových ložísk, axiálnych, prírubových ložísk a zakružovaných púzdier, na báze bimetalických klzných materiálov. Spoločnosť je súčasťou nadnárodnej spoločnosti MAHLE International GmbH.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nábrežie Oravy 625/12 B
026 17 Dolný Kubín

Kontakt