Pridať inzerát

R&D Produkt team leader

MAHLE Behr Senica s.r.o.

  • Miesto práce: Mahle Behr Senica s.r.o., Čáčovská cesta, Senica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce PRODUKTOVÉHO TEAMOVÉHO VEDÚCEHO PRE R&D vo výskumnom a vývojovom centre spoločnosti MAHLE Behr Senica bude:

• Plánovanie a realizácia projektov po technickej stránke, od akvizície až po spustenie sériovej výroby
• Kontrola chodu sériových projektov HVAC (heating ventilation aircondition -klimatizačná jednotka) , riadenie zmien ( (SAP, GTA+), optimalizácia nákladov a zisku
• Zodpovednosť za kontrolu opatrení na zníženie nákladov
• Zodpovednosť za plnenie cieľov a míľnikov projektu a dodržiavanie rozpočtu projektov
• Zodpovednosť za kontrolu a úspešnú implementáciu všetkých plánovaných zmien so zákazníkom a dodávateľmi, a komunikáciu so zákazníkmi, dodávateľmi
• Sledovanie plánov rekvalifikácie
• Odborné riadenie a podpora multidisciplinárnych tímov
• Interné reportovanie

• stabilné zamestnanie s pravidelným mesačným príjmom
• základná mzda od 2 200 € / brutto mesačne (v závislosti od preukázaných schopností a praxe)
• 13. plat a variabilná zložka mzdy
• možnosť profesijného rastu, odborné a jazykové kurzy zdarma
• príležitosť stať sa súčasťou vývojového tímu v automobilovom priemysle
• výber zamestnaneckých benefitov :
• Tréningový a development program (odborné školenia, e-learning, jazykové kurzy v rámci pracovného času...)
• Program benefitov na regeneráciu prac.sily (masáže, sauna, plaváreň, príspevok na detské tábory...)
• MAHLEforME - Rodinný program (príspevok pri uzavretí sobáša, pri narodení dieťaťa, nástupe prváka na ZŠ, spoločné akcie pre zamestnancov a ich rodinu ako DOD)
• Retention program (príspevok pri pracovnom, životnom jubileu , doplnkové dôchodkové sporenie, výpomoc zamestnancovi formou pôžičky)
• Odporúčací program (náborový príspevok za odporúčanie nového kolegu)

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a zaslať Váš životopis v anglickom jazyku, spolu s motivačným listom na uvedenú pracovnú pozíciu na:

[email protected]
alebo
MAHLE Behr Senica, s.r.o., Čáčovská cesta 1447/1, 905 01 Senica.

Uchádzačov, ktorí budú spĺňať minimálne kvalifikačné požiadavky budeme kontaktovať .

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Change Management (CM) - Pokročilý
CRM (Customer Relationship Management) - Pokročilý
PDP (Product Development Process) - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

• Komunikácia , prezentovanie
• Analyzovanie a riešenie problémov
• Organizovanie a plánovanie práce
• Tímová práca
• Minimálne 3 roky praxe v automobilovom priemysle
(skúsenosť s vedením projektu)
• Znalosti v odbore Business Administration, výroby a
riadenia projektov
• Orientácia na výsledky, zodpovednosť a autonómny
pracovný štýl
• Inovatívne myslenie
• Ochota cestovať
• Aktívna znalosť anglického jazyka - slovom / písmom ,
(Nemecký jazyk - výhodou)
• Znalosť MS Office, dobré IT zručnosti
• SAP - výhodou

MAHLE je popredným medzinárodným partnerom a dodávateľom komponentov automobilového priemyslu, ako aj priekopníkom mobility budúcnosti. Naše produktové portfólio rieši všetky dôležité otázky týkajúce sa technológie pohonných jednotiek a klimatizácie – pre spaľovacie motory, ako aj pre elektromobilitu.

Koncern MAHLE zamestnáva 72.000 zamestnancov v 160 výrobných závodoch a 12 významných výskumných a vývojových centrách.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov