Pridať inzerát

CMM operátor/ka (meranie na 3D zariadení)

MAHLE Behr Senica s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Čáčovská cesta, Senica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 815 EUR / brutto
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce CMM OPERÁTORA/KUok, ok v našej spoločnosti MAHLE Behr Senica bude:

• Vykonávanie CMM meraní na zariadení v na základe požiadaviek vychádzajúcich z kontrolných plánov, zákazníckych požiadaviek a príkazov od nadriadeného a harmonogramu CMM.
• Vykonávanie CMM meraní na základe potrieb vstupnej kontroly.
• Zodpovednosť za udržiavanie CMM zariadenia a prislúchajúcej časti laboratória v čistote a v súlade s platnými pravidlami.
• Vykonávanie mikrografických skúšok na základe požiadaviek.
• Archivácia výsledkov meraní a mikrografických skúšiek.
• Účasť na aktivitách smerujúcich k riešeniu problémov (Problem Solving Activities) v spolupráci na tvorbe akčných plánov na ich odstránenie.
• Vykonávanie príkazov od svojho nadriadeného.
• Dodržiavanie pravidiel BOZP.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 815 EUR / brutto

• Stabilné zamestnanie s pravideľným mesačným príjmom
• Možnosť profesijného rastu
• Príležitosť aj pre absolventov
• Široký výber zamestnaneckých benefitov
Výber zamestnaneckých benefitov:
- 13.plat
- odmena za získanie nového kolegu – 200€
- odmena pri životnom jubileu – 150 €
- odmena pri pracovnom jubileu – 100 €
- dovolenkový príspevok – 275 €
- pohyblivá zložka mzdy - 60 €
- odmena pre darcov krvi
- príspevok na DDS
- príspevok na masáže, saunu, plaváreň
- závodné stravovanie len za 0,80 centov
- pitný režim
- výučba cudzích jazykov/odborné školenia zdarma
- mimoriadna dovolenka pre slobodné matky
- vianočná poukážka.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Váš životopis a žiadosť s uvedeným názvom pracovnej pozície doručte na:

slavka.pavlikova@sk.mahle.com
alebo
MAHLE Behr Senica, s.r.o., Čáčovská 1447/1, 905 01 Senica

Kandidátov, ktorí budú spĺňať minimálne požiadavky na pozíciu budeme kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické-strojárske zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti a prax s CMM meraním výhodou

MAHLE je popredným medzinárodným partnerom a dodávateľom komponentov automobilového priemyslu, ako aj priekopníkom mobility budúcnosti. Naše produktové portfólio rieši všetky dôležité otázky týkajúce sa technológie pohonných jednotiek a klimatizácie – pre spaľovacie motory, ako aj pre elektrickú mobilitu.

Koncern MAHLE zamestnáva 77.000 zamestnancov v 170 výrobných závodoch a 16 významných výskumných a vývojových centrách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MAHLE Behr Senica, s.r.o.
Čáčovská cesta 1447/1
905 01 Senica