Procesný inžinier - technológ pre spájkovania hliníka (nová výrobná hala)

MAHLE Behr Námestovo s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: MAHLE Behr Námestovo s.r.o., Námestovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka mzdy (10%) + ročná odmena 365€ (NÁSTUPNÝ PLAT ZÁVISÍ OD SKÚSENOSTI KANDIDÁTA)
  • Termín nástupu: podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Zodpovedá za nastavenie a nábeh výrobnej technológie v rámci povolených parametrov s cieľom maximalizovať efektivitu a kvalitu výroby
*Zodpovedá za správny popis a analýzu jednotlivých výrobných parametrov a technologických postupov pre zverenú technológiu
*Podieľa sa na vytváraní procesných postupov vo výrobnom procese a úzko spolupracuje s procesným inžinierom a oddelením výroby
*Podieľa sa na riešení reklamácií a návrhu nápravných opatrení v zmysle technologického postupu
*Komunikuje s dodávateľmi výrobných zariadení ako aj v rámci interných oddelení inžinieringu
*Navrhuje zlepšenia v oblasti využitia technológie a technologických postupov ako aj kvality výroby

- stabilná práca v zahraničnej automobilovej spoločnosti
- systémové vzdelávanie
- zaujímavé benefity pre zamestnancov
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- pohyblivá zložka mzdy + ročná odmena

Kontaktovať budeme iba uchádzačov vyhovujúcich požiadavkám. Predbežné termíny vstupných pohovorov budú vybraným uchádzačom včas oznámené.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z., v znení neskorších predpisov, o ochrane osobných údajov.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* AJ NA KOMUNIKATÍVNEJ ÚROVNI JE PODMIENKOU
* Prax v oblasti kalkulácií, routingov, procesných máp VÝHODOU
* Veľmi dobrá znalosť MS Office
* Zodpovedný prístup
* Komunikatívnosť
* Samostatnosť
* Lojálnosť

Firma začala svoju činnosť v Námestove ako Behr Slovakia s.r.o. v roku 2011. Rok 2013 bol pre spoločnosť kľúčovým, nakoľko došlo k zlúčeniu firiem Behr a MAHLE, výsledkom čoho je MAHLE Behr Námestovo s.r.o. produkujúce chladiče výfukových plynov (EGR), olejové chladiče a chladiče batérií pre automobilový priemysel. Výrobný proces firmy je zameraný na laserové i robotické zváranie, vákuové spájkovanie a montáž chladičov.

V roku 2021 začína svoju činnosť v regióne Námestovo firma MAHLE Industrial Thermal Management v rámci nadnárodnej spoločnosti MAHLE, ktorá je už v regióne etablovaná od roku 2013. Skúsenosti v tejto oblasti sú jedným zo základných prvkov pre rozširujúce sa aktivity spoločnosti MAHLE v regióne Námestova. Výrobný proces firmy umiestnený v nových priestoroch je zameraný na spájkovanie a úpravu hliníka, robotické spájkovanie a samotnú montáž chladičov či klimatizačných jednotiek pre popredných výrobcov úžitkových vozidiel, vozidiel pre verejnú dopravu, agrárnej či ťažkej manipulačnej techniky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MAHLE Behr Námestovo s. r. o.
Námestovo 1215
029 01 Námestovo