Pridať inzerát

Zoraďovač (nová výrobná hala)

MAHLE Behr Námestovo s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: MAHLE Behr Námestovo s.r.o., Námestovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,54 - 6,37 EUR/hod.Príplatky za splnenie ukazovateľov (0,30 €/hod), za podiel na produktivite (0,20 €/hod). Príplatky za nočné zmeny, za prácu nadčas, za prácu počas sviatkov, za prácu počas víkendov. Množstvo benefitov (zimná odmena, zamestnanecké akcie...).
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Podľa plánu výroby zodpovedá za prípravu a výmenu nástrojov na zariadení
*Zoraďuje a nastavuje periférne zariadenia ako dopravníky, stolíky, testovacie jednotky potrebné k produkcii poľa daného typu modelu.
*Podľa plánu preventívnej údržby zodpovedá za overenie a vykonanie preventívnej údržby
- za overenie stavu nástroja pred odložením na uskladnenie
*Podľa požiadavky vedúceho zmeny zodpovedá za odstraňovanie drobných mechanických nedostatkov
*Vykonáva pracovné operácie podľa technickej dokumentácie.

*stabilná práca v zahraničnej automobilovej spoločnosti
*systémové vzdelávanie
*zaujímavé benefity pre zamestnancov
*príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
*pohyblivá zložka mzdy + dochádzkový bonus

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*ochota pracovať na zmeny
*chuť pracovať
*manuálna zručnosť

Firma začala svoju činnosť v Námestove ako Behr Slovakia s.r.o. v roku 2011. Rok 2013 bol pre spoločnosť kľúčovým, nakoľko došlo k zlúčeniu firiem Behr a MAHLE, výsledkom čoho je MAHLE Behr Námestovo s.r.o. produkujúce chladiče výfukových plynov (EGR), olejové chladiče a chladiče batérií pre automobilový priemysel. Výrobný proces firmy je zameraný na laserové i robotické zváranie, vákuové spájkovanie a montáž chladičov.

V roku 2021 začína svoju činnosť v regióne Námestovo firma MAHLE Industrial Thermal Management v rámci nadnárodnej spoločnosti MAHLE, ktorá je už v regióne etablovaná od roku 2013. Skúsenosti v tejto oblasti sú jedným zo základných prvkov pre rozširujúce sa aktivity spoločnosti MAHLE v regióne Námestova. Výrobný proces firmy umiestnený v nových priestoroch je zameraný na spájkovanie a úpravu hliníka, robotické spájkovanie a samotnú montáž chladičov či klimatizačných jednotiek pre popredných výrobcov úžitkových vozidiel, vozidiel pre verejnú dopravu, agrárnej či ťažkej manipulačnej techniky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MAHLE Behr Námestovo s. r. o.
Námestovo 1215
029 01 Námestovo

Kontakt