Operátorka výroby v Nitre - Trvalý pracovný pomer alebo brigáda

MAHAX Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 646 EUR/mesiac+ zákonne príplatky Možná práca na dohodu s možnosťou výberu zmien – 4,50 eur/brutto
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca vo výrobe v Nitre na tri zmeny
- Trvalý pracovný pomer alebo BRIGÁDA (dohoda o vykonaní práce)
- Fyzicky nenáročná práca v stoji vhodné hlavne pre ženy
- Obsluha leiserových liniek pri výrobe identifikátorov pre zvieratá
- Ukladanie plastových výliskov do foriem
- Balenie, lepenie etikiet

- prémie do výšky 190,00 eur
- stravné lístky v hodnote 4,50 eur
- príplatky za nočné zmeny
- príjemné pracovné prostredie
- stabilná práca
- ukončené stredoškolské vzdelanie podmienkou

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte na [email protected]
Ukončené stredoškolské vzdelanie podmienkou!
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť je lídrom v oblasti riadenia identifikácie zvierat a textilu. Poskytuje komplexnú škálu služieb a produktov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

- manuálna zručnosť
- dobrý zrak a motorika
- záujem učiť sa nové postupy
- precíznosť
- zodpovednosť

Mahax Slovakia s.r.o. je spoločnosť sústreďujúca sa na oblasť ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov