Pridať inzerát

HR koordinátor

MAHAX Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 200 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od skúseností kandidáta. Ku mzde prislúcha aj variabilná zložka mzdy na základe pracovných výsledkov. (nie je súčasťou hornej hranice mzdy)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Nitre hľadáme šikovného koordinátora, ktorého náplň práce bude:

- Organizácia náborov nových zamestnancov (prevažne v teréne) - selekcia uchádzačov, vedenie pohovorov a výber vhodných uchádzačov na rôzne pracovné pozície v spoločnosti
- Inzerovanie voľných pracovných miest
- Administrácia pracovného pomeru, uzatváranie pracovných zmlúv v súlade so Zákonníkom práce.
- Pravidelné reportovanie neprítomností pre klienta.
- Príprava podkladov pre mzdy zamestnancov, evidencia pracovnej dochádzky, interná komunikácia so zamestnancami.
- Starostlivosť o existujúcich zamestnancov.
- Návšteva existujúcich klientov a prevádzok.

Práca si vyžaduje cestovanie, hľadáme aktívneho šoféra!

Stravné lístky v hodnote 5,00 EUR.
Variabilné mesačné odmeny.
Firemné teambuildingy.
Pravidelné školenia.
Jazykové školenia.
Koncoročné odmeny.
Iné benefity spoločnosti.

Poprosíme uchádzačov aby nám poslali svoje životopisy na: [email protected]
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba vyhovujúcich uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

MAHAX Slovakia, s. r. o. je dynamicky sa rozvíjajúca personálna agentúra, ktorá pôsobí na trhu od roku 2011. Zaoberáme sa službami vyhľadávania ľudských zdrojov, dočasným pridelením zamestnancov pre firmy, personálnej agendy a mzdového účtovníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Strojopis - Expert
Mzdové účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Uchádzač musí byť aktívny vodič, kvôli pracovným cestám mimo Nitry.
Skúsenosť s náborom zamestnancov je výhodou!

Ďalšie predpoklady:
Komunikatívnosť
Samostatnosť
Príjemné vystupovanie
Ochota vzdelávať sa
Vysoké pracovné nasadenie

Mahax Slovakia s.r.o. je spoločnosť sústreďujúca sa na oblasť ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov