Pridať inzerát

Operátor výroby v Nitre s dopravou ZADARMO NZ, LV

MAHAX Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 710 EUR/mesiac+ bonus 102 eur/brutto/mesiac po 3.mesiacoch automaticky sa výška bonusu navýši na 113 eur/brutto/mesiac + príplatky za nočné zmeny 3 EUR/hod + doprava zadarmo
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca vo výrobe v Nitre na tri zmeny
- fyzicky nenáročná práca v stoji aj v sede vhodná pre ženy aj pre mužov,
- montáž kovania, zámkov, cylindrických vložiek a iné, podľa zaradenia na pracovné miesto
- zabezpečenie prípravy na montáž

-prémie od 102 eur/brutto/mesiac
-zabezpečená doprava zo smerov Nové Zámky a Levice
-zabezpečená strava
-príplatky za nočné zmeny a víkendy

Svoje životopisy prosím posielajte na adresu [email protected]
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť vyrába a dodáva približne 30.000 výrobkov z oblastí okennej a dver­ovej tech­niky, automatických dver­ových sys­témov ako aj sys­témov manaž­mentu budov, ktoré sa dajú bez pro­b­lémov navzájom kombi­novať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

- spoľahlivosť,
- samostatnosť,
- manuálna zručnosť
-dobrý zrak a motorika
-chuť pracovať dlhodobo

Mahax Slovakia s.r.o. je spoločnosť sústreďujúca sa na oblasť ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov