Pridať inzerát

Operátor/ka výroby

MAHAX Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Fiľakovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 623 EUR/mesiacVariabilná zložka do výšky 60 eur/brutto/mesiac Príplatky za dochádzku, nočné, poobedné zmeny a nadčasy.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na 3 zmeny
- manipulačné práce vo výrobe
- zodpovedá za prípravu suroviny pre výrobu
- zodpovedá za výkon obslužných činností, za prísun a odoberanie materiálu
na miesto a z miesta výroby komponentov, za vypisovanie a odoberanie
materiálu zo skladu
- zodpovedá za správnosť vyplnených tlačív pre účtovníctvo strediska
- zodpovedá za kontrolu kvality vyrábaných komponentov pomocou
špecializovaného pracovného náradia, šablón
- zodpovedá za dôkladné dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych
postupov a hygieny v priestoroch spoločnosti, za čistotu a poriadok na
pracovisku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou produktov do automobilového a iného prepravného odvetvia.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Mahax Slovakia s.r.o. je spoločnosť sústreďujúca sa na oblasť ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mahax Slovakia, s.r.o.
Sládkovičova 7
94901 Nitra