FMEA moderátor junior - koordinátor procesu analyzovania možných chýb a ich dôsledkov

MAGNA SLOVTECA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacZáklad od 1100 € brutto + 10 % variabilná zložka mzdy + 13. a 14. plat.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Končíš alebo navštevuješ externe vysokú školu a rád by si získal skúsenosti na oddelení kvality? Máš veľa energie, nebojíš sa extra dynamického prostredia a skutočných výziev? Hľadáš riešenia aj v nezvyčajných situáciách a neváhaš skutočne priložiť ruku k dielu? Dokážeš ustáť problémové situácie?
Ak si odpovedal "áno", potom máme pre teba príležitosť stať sa členom tímu na oddelení kvality v našom závode ako FMEA moderátor junior.

FMEA moderátor analyzujete spoločne s interdisciplinárnym tímom produkty a procesy z pohľadu slabých stránok v rámci vývoja a výroby.

Tvojou úlohou bude:
- riadenie procesu a udržiavania FMEA podľa interných štandardov
- spracovávanie kontrolných plánov v predsériovej a sériovej fáze projektu
- plánovanie a vykonávanie interných školení členov FMEA tímu
- moderovanie a vedenie interných meetingov
- preverovanie implementácie opatrení na zníženie miery rizika v procese výroby
- riadenie a aktualizácia evidencie a spracovávanie výsledkov FMEA
- Prezentácia výsledkov (interne a po zaučení i pred zákazníkmi)
- účasť na auditoch procesu

- 13-ty a 14-ty plat
- pružná pracovná doba
- možnosť jazykového vzdelávania
- množstvo zamestnaneckých benefitov (športové aktivity, masáže, kozmetika, rekreácia)
- bohatý sociálny program (vianočné poukážky, mikulášske balíčky, poukážky do lekárni)
- stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti (0,50 € za stravnú jednotku)
- firemné akcie pre zamestnancov (vianočný večierok, letný výlet, deň otvorených dverí)

V prípade, že Vaše skúsenosti, odbornosť a kvalifikácia napĺňajú naše očakávania, mzda môže byť dohodnutá individuálne pri osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické/kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru
- MS Office pokročilý
- anglický jazyk - na komunikatívnej úrovni
- dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
- asertívne vystupovanie a schopnosť riešiť problémy
- odolnosť voči stresu

Magna International je kanadská spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu.
Sme popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 346 divíziami a 92 vývojovými a obchodnými centrami, ktoré pôsobia v 28 krajinách. Zamestnávame viac ako 166 000 zamestnancov so zámerom dodávať pre našich zákazníkov produkty najvyššej kvality za podpory inovatívnych procesov a World Class Manufacturing.
Našou víziou je byť preferovaným globálnym partnerom v automobilovom priemysle a súčasne ponúkať našim zamestnancom najlepšie podmienky pre realizáciu, zároveň byť zodpovedným k životnému prostrediu a v neposlednej rade byť stabilnou dlhodobou investíciou pre našich akcionárov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ľ. Podjavorinskej 16
915 01 Nové Mesto nad Váhom