Pridať inzerát

Obchodný analytik

MAGNA SLOVTECA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacOd 1400 € brutto (v závislosti od skúseností) + 10 % variabilná zložka + 13. a 14. plat
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovanie cenovej ponuky pre zákazníka
- cenové vyjednávanie a komunikácia so zákazníkom
- sledovanie finančného stavu projektu vo vývoji
- aktívne vyhľadávanie technických a projektových zmien
- vedenie interného tímu pri cenotvorbe
- forecasting a administratíva obchodného oddelenia

- 13-ty a 14-ty plat
- pružná pracovná doba
- možnosť jazykového vzdelávania
- množstvo zamestnaneckých benefitov (športové aktivity, masáže, kozmetika, rekreácia)
- bohatý sociálny program (vianočné poukážky, mikulášske balíčky, poukážky do lekárni)
- stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti (0,50 € za stravnú jednotku)
- firemné akcie pre zamestnancov (vianočný večierok, letný výlet, deň otvorených dverí)

Svoje životopisy posielajte v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické/ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

- VŠ vzdelanie (matematika/štatistika/ekonomika/technické).
- jazykové znalosti - Anglický jazyk B2, Nemecký jazyk - výhodou
- znalosť noriem ISO 9001, VDA 6.1, IATF 16 949 - výhodou
- Microsoft Excel - expert
- SAP - výhodou
- asertívna komunikácia

Magna International je kanadská spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu.
Sme popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 346 divíziami a 92 vývojovými a obchodnými centrami, ktoré pôsobia v 28 krajinách. Zamestnávame viac ako 166 000 zamestnancov so zámerom dodávať pre našich zákazníkov produkty najvyššej kvality za podpory inovatívnych procesov a World Class Manufacturing.
Našou víziou je byť preferovaným globálnym partnerom v automobilovom priemysle a súčasne ponúkať našim zamestnancom najlepšie podmienky pre realizáciu, zároveň byť zodpovedným k životnému prostrediu a v neposlednej rade byť stabilnou dlhodobou investíciou pre našich akcionárov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ľ. Podjavorinskej 16
915 01 Nové Mesto nad Váhom