Pridať inzerát

Zmenový majster

MAGNA SLOVTECA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacod 1100€ ( v závislosti od skúseností ) + 10% variabilná zložka
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadi, organizuje a kontroluje tím pracovníkov
- kontroluje plnenia plánov, pracovnej disciplíny a 5S
- sleduje a zodpovedá za vedenie dochádzky pracovníkov
- zapája sa do zlepšovania výrobného procesu
- úzka spolupráca s inými oddeleniami (plánovanie, kvalita...)

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- príjemné a čisté pracovné prostredie
- množstvo zamestnaneckých benefitov (športové aktivity, masáže, kozmetika, a pod.)
- firemné akcie pre zamestnancov (vianočný večierok, letný výlet, deň otvorených dverí)
- stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti (0,50 € za stravnú jednotku)
- motivujúci systém odmeňovania - 13-ty a 14-ty plat
- variabilná zložka do výšky 10%
- bohatý sociálny program (vianočné poukážky, mikulášske balíčky, a pod.)
- zabezpečená autobusová doprava z Trenčína, Piešťan

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania pošlite prosím Váš životopis s uvedením názvu pozície, o ktorú sa uchádzate.
Miesto výkonu práce je Nové Mesto nad Váhom.

V žiadosť uveďte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2021 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojnícke

Počet rokov praxe

2

- ochota pracovať na 3 zmeny
- predošlá skúsenosť na obdobnej pozícií
- znalosť práce s PC / Word, Excel, SAP- výhodou/
- znalosť AJ výhodou, nie však podmienkou
- samostatnosť, flexibilita, zmysel pre poriadok a disciplínu
- ochota k ďalšiemu vzdelávaniu, zvládanie práce pod stresom

Magna International je kanadská spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu.
Sme popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 346 divíziami a 92 vývojovými a obchodnými centrami, ktoré pôsobia v 28 krajinách. Zamestnávame viac ako 166 000 zamestnancov so zámerom dodávať pre našich zákazníkov produkty najvyššej kvality za podpory inovatívnych procesov a World Class Manufacturing.
Našou víziou je byť preferovaným globálnym partnerom v automobilovom priemysle a súčasne ponúkať našim zamestnancom najlepšie podmienky pre realizáciu, zároveň byť zodpovedným k životnému prostrediu a v neposlednej rade byť stabilnou dlhodobou investíciou pre našich akcionárov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ľ. Podjavorinskej 16
915 01 Nové Mesto nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivan Hes
E-mail: poslať životopis