Pridať inzerát

Programový inžinier

Magna PT s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kechnec 282, Kechnec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 730 EUR/mesiacMzda: Junior od 1250 EUR, Senior od 1730 EUR / mesiac - finálna ponuka môže byť vyššia v závislosti od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov a okrem toho ponúkame: • Garantovaný letný 13 plat 1/2 mzdy • Garantovaný zimný 13 plat 1/2 mzdy • Ročný bonus cca 1x mzda • Príplatky v prípade zmennosti až do 120 EUR / mesiac Cestovné podľa vzdialenosti 20-150 EUR / mesiac
  • Termín nástupu: By agreement

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prečo pracovať pre automobilku, keď môžete pracovať pre celý priemysel? Pripojte sa k svetovému dodávateľovi v oblasti automotive a spolu vytvárajme mobilitu budúcnosti.

Aká bude Vaša náplň práce?

Celková zodpovednosť za program z pohľadu kvality, času a nákladov, od cenovej ponuky až do konca výroby

• Zodpovednosť za riadenie programu / projektu podľa GPMS
o Fáza cenovej ponuky (Q2)
o Programy vo fáze sériového rozvoja (SD)
o Programy vo fáze sériovej výroby (SP)
o Programy v close-down fáze (CD)

• Koordinovanie celkového plánovania a kontroly realizovateľnosti projektu.
• Zdokumentovanie stavu projektu, vytvorenie správy (napr. Správy o stave projektu) a iniciovanie míľnikov projektu.
• Sledovanie dodržiavania cieľov (kvalita, náklady, termíny) a ak je to potrebné, navrhnúť a iniciovať nápravné opatrenia.
• Príprava časových plánov projektov a ich dodržiavanie.
• Koordinovanie zavádzania inovácií a nových technológií v rámci projektu.
• Kooperácia s centrálnymi oddeleniami a závodmi.
• Kooperácia a komunikácia so zákazníkom ohľadom stavu projektu.
• Identifikácia problémov v jednotlivých fázach projektu a zavedenie potrebných opatrení.
• Koordinácia ako komunikácia zákazníckych požiadaviek interne / smerom k zákazníkovi.
• aktualizovanie otvorených bodov, úloh a aktivít v Planview

Celková zodpovednosť za program za zmeny týkajúce sa produktu a procesov pre jednotlivé projekty

• Koordinovanie zmien z pohľadu realizovateľnosti, uplatniteľnosti, kvality, času a nákladov od začiatku až po implementáciu danej zmeny.
• Proaktívna komunikácia so žiadateľom zmeny ako aj oddeleniami, ktorých sa to týka.
• Rozhodovanie sa na základe VDA Matice o oboznámenie zákazníka o danej zmene.
• Príprava podkladov a prezentácii smerom k zákazníkovi.
• Komunikácia a predstavenie zmien zákazníkovi.
• Sledovanie vplyvu zmeny na cenu prevodovky.
• zadávanie vstup za program v PLM.

• Individuálny kariérny program pre zamestnancov.
• Garantovaný 13-ty plat.
• Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy).
• Príspevok na cestovné.
• Medziročné navýšenie mzdy.
• Vreckové navyše pri zahraničnej služobnej ceste.
• Zvýhodnené stravovanie v našej kantíne.
• Príplatky nad rámec Zákonníka práce za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť.
• Odmeny za vykonané zlepšenia.
• Ročný balík benefitov pre oblasti šport, zdravie, kultúra, relax, nákupy.
• Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch.
• Práca v medzinárodnej automotive spoločnosti.
• Možnosť sa rozvíjať a aktívne prispieť k tvorbe nových technológií na Slovensku. .

• PODPORUJEME zdravie (darcovstvo krvi, dni zdravia, vitamínové balíčky), šport (Medzinárodný Maratón Mieru, HK Sršne Košice), vzdelávanie (TUKE, SPŠ Strojnícka v Košiciach, SOŠ Šaca), kultúru (Art Film Fest Košice) a rozvoj miestnych komunít (Naše mesto, Kartpatská nadácia, obec Kechnec)
• OSLAVUJEME naše úspechy spolu s vami napr. Letným firemným dňom, Vianočným večierkom, Teambuildingami a pod.

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zareagujte na Profesii a zašlite nám, prosím, štruktúrovaný životopis.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2023 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Univerzitné vzdelanie technického smeru s príslušnou kvalifikáciou v strojárstve, výrobe vozidiel alebo priemyselnom inžinierstve (inžinierske strojnícke alebo elektrotechnické zameranie)
• Anglický jazyk a Nemecký jazyk - aktívne (ústna a písomná forma)
• Práca s PC (MS Office)
• Prax vo výrobnej spoločnosti v automobilovom priemysle - výhodou
• Znalosti o projektovom manažmente v multikultúrnom prostredí - výhodou
• Vedomosti o výrobných postupoch a technologických procesoch - výhodou
• Základné vedomosti o nástrojoch kvality (SPC, FMEA, 8D, PPAP)

Magna je jedným z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel. V rámci produktovej skupiny Magna Powertrain ponúka vysoko efektívne a modulárne riešenia v oblasti hnacieho ústrojenstva vozidla.

Závod v Kechneci, cca 20km južne od Košíc, bol 14 rokov spoločným podnikom GETRAG a Ford of Europe. Závod s rozlohou viac ako 50.000m2 je domovom pre produktové skupiny Magna Powertrain – Transmission Systems (prevodovkové systémy) a Metal-Forming Solutions (tvárnenie kovov).

PREČO PRACOVAŤ PRE AUTOMOBILKU, KEĎ MÔŽETE PRACOVAŤ PRE CELÝ PRIEMYSEL? Pripojte sa k svetovému dodávateľovi v oblasti automotive a spolu vytvárajme mobilitu budúcnosti.

Naštartujte Vašu kariéru u nás zaslaním Vášho životopisu na e-mail: [email protected] alebo reagujte na aktuálne ponuky práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Edita Ivanová
E-mail: poslať životopis