Pridať inzerát

Operátor skladu pre Magna Electronics Slovakia s.r.o.

Magna PT s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kechnec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 775 EUR/mesiac775 Eur/mesiac + Garantovaný 13. plat + Cestovné + Stravné + Ročný bonus (% z ročnej mzdy).
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nový závod v Kechneci.

Čo bude náplňou Vašej práce?

- Triedenie a príprava vrátnych dodávateľskych a zákazníckych obalov podľa inštrukcií
- Prebaľovanie materiálu
- Kontrola poškodenia vrátnych obalov
- Uskladnenie materiálu
- Práca s manipulačnou technikou

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Váš štruktúrovaný životopis.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

2

· Manuálna zručnosť
· Prax s prácou v sklade a s obsluhou manipulačnej techniky je výhodou
· Prax vo výrobnej spoločnosti je výhodou

· Schopnosť pracovať samostatne
· Schopnosť flexibilne sa prispôsobovať požiadavkam
· Zmysel pre zodpovednosť
· Schopnosť pracovať v tíme

Magna je jedným z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel. V rámci produktovej skupiny Magna Powertrain ponúka vysoko efektívne a modulárne riešenia v oblasti hnacieho ústrojenstva vozidla.

Závod v Kechneci, cca 20km južne od Košíc, bol 14 rokov spoločným podnikom GETRAG a Ford of Europe. Závod s rozlohou viac ako 50.000m2 je domovom pre produktové skupiny Magna Powertrain – Transmission Systems (prevodovkové systémy) a Metal-Forming Solutions (tvárnenie kovov).

PREČO PRACOVAŤ PRE AUTOMOBILKU, KEĎ MÔŽETE PRACOVAŤ PRE CELÝ PRIEMYSEL? Pripojte sa k svetovému dodávateľovi v oblasti automotive a spolu vytvárajme mobilitu budúcnosti.

Naštartujte Vašu kariéru u nás zaslaním Vášho životopisu na e-mail: kechnec.kariera@magna.com alebo reagujte na aktuálne ponuky práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov