Pridať inzerát

Logistics Specialist pre Magna Electronics Slovakia s.r.o.

Magna PT s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kechnec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacMzda od 1500 Eur + Garantovaný 13. plat + Cestovné + Stravné + Ročný bonus (% z ročnej mzdy). Finálna ponuka závisí od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nový závod v Kechneci.

Hlavné oblasti pracovnej náplne sú:

Obalové hospodárstvo
• Kontrola, spravovanie a udržiavanie zásob rôznych obalov na dennej báze
• Kontrola a zabezpečenie dostatočnej zásoby obalov pre výrobné oddelenia
• Zásielky obalov späť dodávateľom
• Spravanie celého procesu pre vývoz rôznych obalov (Objednávky, Dodávky)
• Kontrola zásob obalov v elektronickom systéme s fyzickým stavom v závode
• Kontrola optimalizácie zásielok za účelom znížovania prepravných nákladov

VSM
• Vytváranie a aktualizácia VSM plánu s ohľadom na high-runnery
• Podpora PULL princípu vo výrobe
• Identifikácia a sledovanie vylepšení prostredníctvom VSM

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Váš štruktúrovaný životopis.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Logistika - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• Min. ukončené stredoškolské vzdelanie
• Znalosť technického balenia
• Znalosť Lean nástrojov
• Prehľad o logistických procesoch
• Angličtina – aktívne (ústna aj písomná forma)
• MS Office

• Skúsenosti z výrobnej spoločnosti výhodou
• Znalosť SAP výhodou
• Znalosť analýzy MTM výhodou

• Schopnosť pracovať v tíme
• Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
• Systematický prístup k práci
• Samostatnosť, proaktivita

Magna je jedným z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel. V rámci produktovej skupiny Magna Powertrain ponúka vysoko efektívne a modulárne riešenia v oblasti hnacieho ústrojenstva vozidla.

Závod v Kechneci, cca 20km južne od Košíc, bol 14 rokov spoločným podnikom GETRAG a Ford of Europe. Závod s rozlohou viac ako 50.000m2 je domovom pre produktové skupiny Magna Powertrain – Transmission Systems (prevodovkové systémy) a Metal-Forming Solutions (tvárnenie kovov).

PREČO PRACOVAŤ PRE AUTOMOBILKU, KEĎ MÔŽETE PRACOVAŤ PRE CELÝ PRIEMYSEL? Pripojte sa k svetovému dodávateľovi v oblasti automotive a spolu vytvárajme mobilitu budúcnosti.

Naštartujte Vašu kariéru u nás zaslaním Vášho životopisu na e-mail: kechnec.kariera@magna.com alebo reagujte na aktuálne ponuky práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov