Inžinier pre produktivitu a priestorové usporiadanie pre Magna Electronics Slovakia s.r.o

Magna PT s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kechnec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 450 EUR/mesiacOd 1450 EUR + Garantovaný 13 plat + Cestovné + Stravné. Ročný bonus (% z ročnej mzdy). Finálna ponuka v závislosti od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto obsadzujeme pre nový závod v Kechneci.

Produktivita

• Optimalizácia výroby - meranie a optimalizácia obsahu štandardnej pracovnej náplne operátorov, vedenie prehľadu a adresovanie neštandardných činností na zodpovedných. • Meranie časov cyklov strojov a ich odsúhlasovanie pri preberaní strojov. Organizovanie meraní "run & rate".
• Kapacitné plánovanie - aktualizácia kapacity strojov, zariadení a ľudských zdrojov vo výrobe a ich načasovanie v súlade s výrobnými plánmi.
• Plánovanie zmien (zvýšení/znížení resp. vyťažení kapacity strojov).
• Ergonómia - vypracovanie činností pracovných miest vo výrobe.
• Trénovanie kolegov a nastavovanie procesov a postupov podľa aktuálnych informácií.

Plánovanie priestorového rozmiestnenia

• Plánovanie strojov, zariadení, montážnych liniek vo výrobe vrátane ich rozmiestnenia a inštalácie, plánovanie materiálového toku jednotlivých operácii a medzioperačných zásobníkov.
• Aplikovanie rôznych modifikácií, zmien na linkách, strojoch a zariadeniach v závode vrátane koordinovania priestorového umiestnenia.
• Komunikácia s dodávateľmi strojov a výrobných zariadení, montážnymi firmami.
• Administratíva - evidencia a udržiavanie výkresovej dokumentácie.
• Tréning a podpora - implementácia aktuálnych požiadaviek do procesov a postupov.

Podporovať a poskytovať rady kolegom. Zabezpečovať zdieľanie a odovzdávanie informácií a know-how.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Inžinierske vzdelanie technického zamerania: výrobný, produkčný technológ al. priemyselný inžinier

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

• Ukončené inžinierske vzdelanie technického zamerania (produkčný inžinier, výrobný technológ, priemyselný inžinier a pod.).
• Vedomosti o výrobných procesoch, postupoch a technológiách.
• Minimálne 3 roky praxe v oblasti projektovania výrobných systémov, plánovania výrobných kapacít a produktivity.
• Čítanie výkresov, AutoCAD-na úrovni pokročilý.
• Znalosti technických noriem pre umiestňovanie strojov a zariadení.
• Zásady usporiadania štíhlej výroby.
• Priemyselné inžinierstvo (odb. Kurz fy REFA).
• Pokročilé znalosti MS - Office (Word, Excel, Outlook).
• Pouzívateľ SW nástrojov ""ErgoPlus,FeasibilityOnline"", zásad a metód štíhlej výroby napr.""YAMAZUMY"".

• Anglický jazyk - aktívne, plynulá písomná aj ústna forma
• Komunikačné zručnosti
• Schopnosť spolupracovať

Magna je jedným z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel. V rámci produktovej skupiny Magna Powertrain ponúka vysoko efektívne a modulárne riešenia v oblasti hnacieho ústrojenstva vozidla.

Závod v Kechneci, cca 20km južne od Košíc, bol 14 rokov spoločným podnikom GETRAG a Ford of Europe. Závod s rozlohou viac ako 50.000m2 je domovom pre produktové skupiny Magna Powertrain – Transmission Systems (prevodovkové systémy) a Metal-Forming Solutions (tvárnenie kovov).

PREČO PRACOVAŤ PRE AUTOMOBILKU, KEĎ MÔŽETE PRACOVAŤ PRE CELÝ PRIEMYSEL? Pripojte sa k svetovému dodávateľovi v oblasti automotive a spolu vytvárajme mobilitu budúcnosti.

Naštartujte Vašu kariéru u nás zaslaním Vášho životopisu na e-mail: kechnec.kariera@magna.com alebo reagujte na aktuálne ponuky práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov