Pridať inzerát

SMD technik

Magna PT s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kechnec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacOd 900 Eur + Garantovaný 13. plat + Cestovné + Stravné + Ročný bonus (% z ročnej mzdy). Finálna ponuka závisí od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nový závod v Kechneci.

• Oprava a údržba výrobných zariadení – SMT technológia (laser, technológia lepenia, tlač, SPI, tavenie a ručné spájkovanie, testovanie atď.)
• Úpravy a optimalizácia elektrických a elektronických častí existujúcich výrobných zariadení.
• Vykonávanie iných údržbárských a servisných prác v určenej oblasti.
• Diagnostika poruch SMT liniek
• Práca s dokumentáciou
• Zabezpečenie 5S

• Ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie v oblasti elektroniky, vyšší stupeň vzdelania vítaný
• 3 rokov odbornej praxe
• Skúsenosti s technológiou spájkovania
• Znalosť programovania montážnych systémov FUJI - východou
• Skúsenosti s prácou s elektronickými komponentmi a štandardom IPC-610 - výhodou

• Schopnosť tímovej spolupráce a komunikačné schopnosti
• Aktívný a zodpovedný prístup, angažovanosť
• Anglický jazyk – výhodou
• Ochota pracovať na zmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Magna je jedným z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel. V rámci produktovej skupiny Magna Powertrain ponúka vysoko efektívne a modulárne riešenia v oblasti hnacieho ústrojenstva vozidla.

Závod v Kechneci, cca 20km južne od Košíc, bol 14 rokov spoločným podnikom GETRAG a Ford of Europe. Závod s rozlohou viac ako 50.000m2 je domovom pre produktové skupiny Magna Powertrain – Transmission Systems (prevodovkové systémy) a Metal-Forming Solutions (tvárnenie kovov).

PREČO PRACOVAŤ PRE AUTOMOBILKU, KEĎ MÔŽETE PRACOVAŤ PRE CELÝ PRIEMYSEL? Pripojte sa k svetovému dodávateľovi v oblasti automotive a spolu vytvárajme mobilitu budúcnosti.

Naštartujte Vašu kariéru u nás zaslaním Vášho životopisu na e-mail: kechnec.kariera@magna.com alebo reagujte na aktuálne ponuky práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Perínska cesta 282
044 58 Kechnec