Groupleader - Výroba elektronických komponentov (pre nový brownfield závod v Kechneci)

Magna PT s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kechnec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacOd 1800 EUR + Garantovaný 13 plat + Cestovné + Stravné. Ročný bonus (% z ročnej mzdy). Finálna ponuka v závislosti od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujem pre nový závod.

Napĺňanie výrobného programu podľa požiadaviek zákazníkov.
• Dodržiavanie výrobného plánu a dodržiavania procesov výroby
• Kontrola kvality procesov - identifikácia problémových oblastí
• Reorganizácia a redistribúcia zdrojov pri poruchách a obmedzeniach, spolupráca s údržbou
• Spolupráca s tímlídrami mi pri rozdelení operátorov na stroje
• Analýza reklamácií zákazníkov v spolupráci s ME a údržbou, oznamovanie nápravných opatrení
Sledovanie ukazovateľov
• Sledovanie, kontrola a nápravné opatrenia pre dosiahnutie kľúčových cieľov (KPI) - bezpečnosť, kvantita, kvalita a iné
• Sledovanie stavu zásob vo výrobe
Neustále zlepšovanie
• Kontinuálne zlepšovanie týkajúce sa strojov, personálu, materiálu a iné
• Vedenie a podpora Lean projektov
• Spolupráca pri zavedení zlepšení na oddelení s ostatnými oddeleniami
Projekty
• Priama podpora projektov pracovnými skúsenosťami
• Spolupráca pri príprave alebo zmene pracovných systémov
• Podpora pri prevzatí, inštalácií a finálnom spustení strojov a nástrojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer v oblasti výroby/montáže

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

Výroba a vedenie tímov

• Vzdelanie technického smeru a skúsenosti v oblasti výroby/montáže
• Vedomosti o výrobných postupoch a technologických procesoch SMT.
• Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni.
• Počítačové zručnosti (Microsoft Office).
• Užívateľské skúsenosti so systémom SAP.
• Skúsenosti s vedením výrobných tímov.
• Výborné komunikačné a organizačné zručnosti.
• Schopnosť pohotovo reagovať na vzniknuté situácie. Flexibilita.

Magna je jedným z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel. V rámci produktovej skupiny Magna Powertrain ponúka vysoko efektívne a modulárne riešenia v oblasti hnacieho ústrojenstva vozidla.

Závod v Kechneci, cca 20km južne od Košíc, bol 14 rokov spoločným podnikom GETRAG a Ford of Europe. Závod s rozlohou viac ako 50.000m2 je domovom pre produktové skupiny Magna Powertrain – Transmission Systems (prevodovkové systémy) a Metal-Forming Solutions (tvárnenie kovov).

PREČO PRACOVAŤ PRE AUTOMOBILKU, KEĎ MÔŽETE PRACOVAŤ PRE CELÝ PRIEMYSEL? Pripojte sa k svetovému dodávateľovi v oblasti automotive a spolu vytvárajme mobilitu budúcnosti.

Naštartujte Vašu kariéru u nás zaslaním Vášho životopisu na e-mail: kechnec.kariera@magna.com alebo reagujte na aktuálne ponuky práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Perínska cesta 282
044 58 Kechnec

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Justyna Dela-Krč
E-mail: poslať životopis