Pridať inzerát

Údržbár elektročastí strojov a zariadení

Magna PT s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kechnec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacGarantovaný 13 plat + Cestovné + Stravné. Ročný bonus (% z ročnej mzdy). Finálna ponuka v závislosti od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov.
  • Termín nástupu: ASAP (podľa dostupnosti)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prečo pracovať pre automobilku, keď môžete pracovať pre celý priemysel? Pripojte sa k svetovému dodávateľovi v oblasti automotive a spolu výtvarajme mobilitu budúcnosti.

Čo bude náplňou Vašej práce?

• Oprava a údržba elektrických a elektronických častí technologických zariadení na výrobu prevodoviek.
• Úpravy a optimalizácia elektrických a elektronických častí existujúcich výrobných zariadení.
• Vykonávať iné údržbárske a servisné práce v určenej oblasti.
• Optimalizovať sortiment skladovaných náhradných a opotrebiteľných dielcov.
• Diagnostika poruchy stroja NC PLC.

• Individuálny kariérny program pre zamestnancov.
• Garantovaný 13-ty plat.
• Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy).
• Príspevok na cestovné.
• Medziročné navýšenie mzdy.
• Vreckové navyše pri zahraničnej služobnej ceste.
• Zvýhodnené stravovanie v našej kantíne.
• Príplatky nad rámec Zákonníka práce za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť.
• Odmeny za vykonané zlepšenia.
• Ročný balík benefitov pre oblasti šport, zdravie, kultúra, relax, nákupy.
• Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch.
• Práca v medzinárodnej automotive spoločnosti.
• Možnosť sa rozvíjať a aktívne prispieť k tvorbe nových technológií na Slovensku.

• PODPORUJEME zdravie (darcovstvo krvi, dni zdravia, vitamínové balíčky), šport (Medzinárodný Maratón Mieru, HK Sršne Košice), vzdelávanie (TUKE, SPŠ Strojnícka v Košiciach), kultúru a rozvoj miestnych komunít (Naše mesto, Kartpatská nadácia, obec Kechnec)
• OSLAVUJEME naše úspechy napr. Letným firemným dňom, Vianočným večierkom, Teambuildingami a pod.

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zareagujte na Profesii a zašlite nám, prosím, štruktúrovaný životopis.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

• Minimálne stredoškolské vzdelanie s elektrotechnickým zameraním
• Odborná spôsobilosť podľa § 22
• Dobré teoretické/praktické znalosti v oblasti elektrotechniky a elektroniky, digitálnej, riadiacej a regulačnej techniky NC, PLC, pohony. Znalosti riadiacich systémov Siemens výhodou
• Všeobecný prehľad v oblasti výrobných technológií
• Schopnosť tímovej spolupráce
• Znalosť čítania vykresovej dokumentácie, ( elektro schemy)
• Znalosť Aj / Nj výhodou

Magna je jedným z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel. V rámci produktovej skupiny Magna Powertrain ponúka vysoko efektívne a modulárne riešenia v oblasti hnacieho ústrojenstva vozidla.

Závod v Kechneci, cca 20km južne od Košíc, bol 14 rokov spoločným podnikom GETRAG a Ford of Europe. Závod s rozlohou viac ako 50.000m2 je domovom pre produktové skupiny Magna Powertrain – Transmission Systems (prevodovkové systémy) a Metal-Forming Solutions (tvárnenie kovov).

PREČO PRACOVAŤ PRE AUTOMOBILKU, KEĎ MÔŽETE PRACOVAŤ PRE CELÝ PRIEMYSEL? Pripojte sa k svetovému dodávateľovi v oblasti automotive a spolu vytvárajme mobilitu budúcnosti.

Naštartujte Vašu kariéru u nás zaslaním Vášho životopisu na e-mail: kechnec.kariera@magna.com alebo reagujte na aktuálne ponuky práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Perínska cesta 282
044 58 Kechnec