Pridať inzerát

HR Specialist/ Payroll 0,5 FTE

Magna International

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tehelňa 20, Devínska Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 835 EUR/mesiacZákladná mzda pri 50% úväzku vo výške od 760€ + mesačné prémie 75€. Výška mzdy závisí aj od skúseností vybraného kandidáta. Ku mzde prináleží aj 13. plat vo forme letného a zimného bonusu.
  • Termín nástupu: 01. 01. 2023
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho skvelého tímu hľadáme kolegyňu/ kolegu s proaktívnym a priateľským prístupom ktorej/ ktorého hlavnou úlohou bude:
- spracovanie podkladov ku mzdám pre cca 250 zamestnancov v danom čase a v súlade s internými predpismi a zákonnými požiadavkami
- kontrola podkladov ku mzdám (rekreačné príspevky, vyúčtovanie služobných ciest…)
- príprava podkladov pre stravné
- práca s dochádzkovým systémom SAP
- komunikácia s externou mzdovou agentúrou a s centrálou v Rakúsku
- tvorba prehľadov, mzdových analýz a reportov
- sledovanie a implementácia legislatívnych zmien a požiadaviek
- vytváranie podkladov pre interné smernice týkajúce sa spracovania miezd a dochádzky zamestnancov
- poskytovanie poradenstva pre zamestnancov v pracovno-právnej a mzdovej oblasti
- tvorba pracovno-právnych dokumentov
- spolupráca pri rôznych HR projektoch a úlohách (firemné eventy, implementácia Workday,…)
- občasné služobné cesty (Rakúsko prípadne iné Magna závody vrámci EU)
Ponúkame možnosť realizovať sa a rozvíjať sa ako proaktívny partner v našom tíme a uplatniť svoje doterajšie skúsenosti v dynamickom prostredí dodávateľa pre automotive.

Našim zamestnancom ponúkame zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti a množstvo benefitov:
- 13. plat t.j. 1 plat navyše v prebehu aktuálneho roka,
- stravné nad rámec zákona v hodnote 5,40 EUR zamestnanec si prispieva iba 1 EUR
- cestovný príspevok za každý odpracovaný deň,
- podieľ na zisku spoločnosti,
- odmeny za zlepšovacie návrhy,
- príspevok pri sobáši, narodení dieťaťa, narodeninový príspevok,
- odmena za odporúčanie úspešného kandidáta vo výberovom procese 450€,
- ovocné dni, pitný režim,
- jazykové kurzy (nemčina, angličtina) bezplatne pre všetkých zamestnancov,
- vianočné darčekové poukážky/ odmeny,
- športovo-zábavné podujatia pre zamestnancov a ich rodiny,
- odborné školenia,
- skvelý kolektív a priateľská atmosféra

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite životopis v nemeckom/ anglickom aj slovenskom jazyku e-mailom.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú nami zadané požiadavky.
Zaslaním životopisu dávate spoločnosti Slomatec, s.r.o. súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania podľa zákona č. 428/2002 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Mierne pokročilý
Workday - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- Proaktívny prístup a ochota dávať návrhy na zlepšenie
- Samostatnosť a zodpovednosť
- Dôraz na detaily a dôslednosť
- Priateľský prístup
- Flexibilita
- Diskrétnosť
- Odolnosť voči stresu
- Uvítame skúsenosť s implementovaním mzdového SW
- Znalosti a prax v oblasti spracovania miezd
- Znalosť zákonníka práce
- Skúsenosti z výrobnej spoločnosti v automotive sú výhodou

Spoločnosť Magna je popredným svetovým dodávateľom automobilového priemyslu s 347 výrobnými závodmi a 84 centrami pre vývoj, dizajn a distribúciu produktov v 28 krajinách. Viac ako 158 000 zamestnancov sa zameriava na poskytovanie výnimočnej pridanej hodnoty zákazníkom prostredníctvom inovatívneho vývoja a prvotriednej výroby.
Od komponentov cez systém až po montáž celého vozidla. Žiadna iná spoločnosť nedisponuje takými kompletnými systémovými znalosťami ako Magna. Práve vďaka tomu je Magna už desaťročia najdôveryhodnejším partnerom v tomto odvetví. Preto sa jej technológie nachádzajú v dvoch tretinách všetkých dnes vyrábaných vozidiel. A to je dôvod, prečo je spoločnosť Magna pripravená posunúť mobilitu do budúcnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov