Pridať inzerát

Testovací inžinier pre Magna Electronics Slovakia s.r.o.

Magna International

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kechnec 265, Kechnec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacOd 1500 Eur + Garantovaný 13. plat + Cestovné + Stravné + Ročný bonus (% z ročnej mzdy). Finálna ponuka závisí od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme pre nový závod v Kechneci.

Hlavná pracovná náplň:
- Návrh optimálnych testovacích sekvencií elektroniky s prihliadnutím na bezpečnosť, ergonómiu, platné normy a zákony
- Vytváranie testovacích špecifikácií
- Pomoc s tvorbou testovacej architektúry pri zavádzaní nových produktov
- Optimalizácia test-coverage a cycle time
- Zabezpečenie dodržiavania štandardov kvality a dosahovania cieľov v oblasti nákladov a dodávok
- Zabezpečenie súladu s environmentálnymi aspektmi a cieľmi
- Príprava všetkých potrebných dokumentov pre výrobu: pracovné inštrukcie, inštrukcie procesov atď. podľa platného postupu
- Hodnotenie a obmedzenie rizika (FMEA, analýza spôsobilostí,..)
- Industrializácia výrobných procesov, spoluprácia s vývojovým oddelením pri tvorbe D-FMEA
- CIP (Proces neustáleho zlepšovania): Rozvíjať a implementovať zlepšenia

- Garantovaný 13-ty plat.
- Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy)
- Príspevok na cestovné.
- Zvýhodnené stravovanie.
- Pružná pracovná doba
- Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch.
- Dovolenka navyše po 3och, 5tich, 10tich a 15tich odpracovaných rokoch.
- Ročný balík benefitov.
- Príplatky za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť.
- Individuálny kariérny program a školenia v zahraničí pre zamestnancov.
- Možnosť podielať sa na budovaní firmy, zavádzaní nových procesov, projektov a produktov spoločnosti.

- Vzdelanie v oblasti elektroniky, automobilovej-elektroniky, elektrotechniky, automatizačných technológií alebo podobne
- Anglický jazyk - aktívne (ústna a písomná forma)
- Schopnosť tímovej spolupráce
- Znalosť architektúry testovacích strojov AOI, AXI, ICT, OBP, FCT, EOL
- Znalosti programovania v C#, Labview
- Znalosť ITAC systému alebo podobného systému sledovateľnosti (traceability)
- Základné znalosti FAZIT
- Základné vedomosti o WindChill (Product lifecycle management)
- Základné znalosti o systéme SAP alebo iného systému PPS
- Základné vedomosti o systémoch manažmentu kvality (ISO TS16949)
- Základné znalosti riadenia LEAN

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť Magna je popredným svetovým dodávateľom automobilového priemyslu s 347 výrobnými závodmi a 84 centrami pre vývoj, dizajn a distribúciu produktov v 28 krajinách. Viac ako 158 000 zamestnancov sa zameriava na poskytovanie výnimočnej pridanej hodnoty zákazníkom prostredníctvom inovatívneho vývoja a prvotriednej výroby.
Od komponentov cez systém až po montáž celého vozidla. Žiadna iná spoločnosť nedisponuje takými kompletnými systémovými znalosťami ako Magna. Práve vďaka tomu je Magna už desaťročia najdôveryhodnejším partnerom v tomto odvetví. Preto sa jej technológie nachádzajú v dvoch tretinách všetkých dnes vyrábaných vozidiel. A to je dôvod, prečo je spoločnosť Magna pripravená posunúť mobilitu do budúcnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov